Köszönjük!

„Köszönjük a mellrák elleni küzdelem támogatását! Nagyon szép akció volt, gratulálok és külön köszönet a licitet megnyerő cégek vezetőinek is! Remélem, máskor is lesz közös ügyünk, további sikeres munkát kívánok!“ – fejezte ki háláját klubunk felé a Magyar Rákellenes Liga irodavezetője, Winkler Violetta. A budaörsi kézilabda család közös erővel több mint 200 ezer forintot gyűjtött a prevenció és a szükségben lévők támogatására. 

November 12-én a Kispest elleni bajnoki találkozó végén hivatalosan is lezártuk „Rózsaszín Október“ kampányunkat. Hornyák Ágnes és Pálos-Bognár Barbara átadta az elárverezett dedikált mezeket új tulajdonosuknak, majd Kálóczi Imre, klubunk társadalmi elnöke az árverésből, póló eladásból és adománygyűjtésből befolyt több mint 200 ezer forintot szimbolizáló emléktáblát átnyújtotta Gaál Imrének, a Magyar Rákellenes Liga elnökségi tagjának a szervezet mellrákellenes tevékenységének támogatására. Hálásak vagyunk a vatera.hu támogatásáért és szurkolóinknak az aktív részvételért! TEMPÓ BUDAÖRS!

agimez

Hornyák Ágnes átadja a Ferencváros elleni szezonnyitón viselt dedikált mezét Péchy Tamásnak, a DSV ügyvezetőjének (Fotó: budaorshandball.hu/Pozsonyi Roland) 

bogimez

Pálos-Bognár Barbara és dedikált mezének új tulajdonosa, Nagy András, az Inreco Kft. cégvezetője (Fotó: budaorshandball.hu/Pozsonyi Roland)

Sütihasználat

Weboldalunkon különböző sütiket (cookie-kat) használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a lehető legjobb felhasználói élményt tudjuk számodra nyújtani. További információt az adatkezelési tájékoztatónkban találsz.