Budaörs Handball 50. heti program

0
27

Felnőtt női csapatunk péntek este gálamérkőzést játszik a Kispest NKK csapatával a dorogi 24 órás Kézilabda Maraton keretében. Az OSB-s és az U14-es fiúk a korosztályos bajnokságokban, az U13-as, az U12-es, az U11-es lány és az U12-es fiú együtteseink a XXII. Ferenczy Budapest Utánpótlás Kupán, az U10 lányok pedig a dorogi tornán bizonyíthatnak az előttünk álló héten. Íme, a teljes Budaörs Handball program! TEMPÓ BUDAÖRS!

Heti program:

Budaörs Handball

2016.12.16. 17:15 (péntek) Gálamérkőzés
Kispest NKK – Budaörs Handball
(Helyszín: Dorog Városi Sportcsarnok – 2510 Dorog, Iskola utca 1.)

 

Budaörs Handball OSB fiú

2016.12.14. 17:15 (szerda) OSB bajnoki mérkőzés
Budaörs Handball OSB fiú – Százhalombattai VUK SE
(Helyszín: Budaörs, BVUSS)

2016.12.15. 16:30 (csütörtök) NB I/B junior bajnoki mérkőzés
Tatai AC/Budaörs Handball OSB fiú – SZESE Győr
(Helyszín: Eötvös J. Gimnázium Sportcsarnok – Tata, Tanoda tér 5.)

 

Budaörs Handball U14 fiú

2016.12.18. 10:00 (vasárnap) OSB bajnoki mérkőzés
Budaörs Handball U14 fiú – Cunder Kézisuli Egyesület
(Helyszín: Budaörs, BVUSS)

 

Budaörs Handball U13 lány I. – Budaörs Handball U13 lány II.

XXII. Ferenczy Budapest Utánpótlás Kupa

2016.12.16. (péntek)
15:00 Budaörs Handball U13 lány I. – Csepel DSE II
17:40 Aranyszarvas SE – Budaörs Handball U13 lány II
(Helyszín: Angyalföldi Sportközpont (Láng Sportcsarnok) – 1138 Budapest, Rozsnyai u. 4.)

2016.12.17. (szombat)
8:30 ASI DSE II – Budaörs Handball U13 lány I.
10:30 XVI. KMSE lány II. – Budaörs Handball U13 lány II.
13:50 Budaörs Handball U13 lány I. – Pénzügyőr SE
15:50 Budaörs Handball U13 lány II. – ASI DSE I.
(Helyszín: Angyalföldi Sportközpont (Láng Sportcsarnok) – 1138 Budapest, Rozsnyai u. 4.)

2016.12.18. (vasárnap)
8:00-tól Helyosztók
17:20 Eredményhirdetés
(Helyszín: Angyalföldi Sportközpont (Láng Sportcsarnok) – 1138 Budapest, Rozsnyai u. 4.)

 

Budaörs Handball U12 fiú

XXII. Ferenczy Budapest Utánpótlás Kupa

2016.12.16. (péntek)
9:20 Budaörs Handball U12 fiú – PLER
11:20 Debreceni SC – Budaörs Handball U12 fiú
12:40 Gyömrő VSK – Budaörs Handball U12 fiú
(Helyszín: SINOSZ Sportcentrum – 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 28.)

2016.12.17. (szombat)
11:40 Budaörs Handball U12 fiú – Budapest Honvéd SE
(Helyszín: FTC Faház – 1085 Budapest, Vajda Péter u. 41.)

2016.12.18. (vasárnap)
8:30-tól Helyosztók
15:20 Eredményhirdetés
(Helyszín: FTC Faház – 1085 Budapest, Vajda Péter u. 41.)

 

Budaörs Handball U11 lány

XXII. Ferenczy Budapest Utánpótlás Kupa

2016.12.16. (péntek)
16:20 Budaörs Handball U11 lány – ASI DSE
(Helyszín: Vasas SC Sportcsarnoka – 1139 Budapest, Fáy u. 58.)

2016.12.17. (szombat)
11:10 Budaörs Handball U11 lány – Pénzügyőr SE
14:30 Szigetszentmiklós NKSE II – Budaörs Handball U11 lány
(Helyszín: Vasas SC Sportcsarnoka – 1139 Budapest, Fáy u. 58.)

2016.12.18. (vasárnap)
8:40 BVSC Zugló – Budaörs Handball U11 lány
12:40 ÓKSI – Budaörs Handball U11 lány
17:20 Eredményhirdetés
(Helyszín: Vasas SC Sportcsarnoka – 1139 Budapest, Fáy u. 58.)

 

Budaörs Handball U10 lány

2016.12.17. 8:00 (szombat)
Dorog 24 órás Kézilabda Maraton U10-es csapatok tornája
(Helyszín: Dorog Városi Sportcsarnok – 2510 Dorog, Iskola utca 1.)

Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!