Budaörs Handball 14. heti program

0
160

Felnőtt női csapatunk 19. fordulóra kiírt Győr elleni mérkőzését lejátszotta korábban, így Mihály Attila lányai a héten nem játszanak bajnokit, készülhetnek az április 16-i Kispest elleni találkozóra. Tíz utánpótlás alakulatunk összesen tizenkilenc meccset játszik az előttünk álló napokban. A hétvégén kézilabda maraton Budaörsön, hazai pályán bizonyíthatnak a női juniorok, az ifisek, a serdülő lányok, az U14-es és az U10-es fiúk. 

 

Budaörs Handball női junior

2017.04.09. (vasárnap) 18:00 NB I női junior bajnoki mérkőzés
Budaörs Handball női junior – NEKA
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

 

Budaörs Handball női ifjúsági

2017.04.09. (vasárnap) 16:00 NB I női ifjúsági bajnoki mérkőzés
Budaörs Handball női ifjúsági – NEKA
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

 

Budaörs Handball OSB lány

2017.04.08. 19:00 (szombat) Pest megyei női junior, negyeddöntő 2. mérkőzés
Budaörs Handball OSB lány – Kóka KSK-Tura
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

2017.04.09. 14:00 (vasárnap) KSB leány rájátszás 17-24. helyért
Budaörs Handball OSB lány – Ipress Center-Vác
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

 

Budaörs Handball OSB fiú

2017.04.04. 17:00 (kedd) OSB fiú E-F rájátszás 1-8. helyért
Bácska SZSE – Budaörs Handball OSB fiú
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – 6453 Bácsbokod, Hősök tere 5.)

2017.04.08. 16:00 (szombat) NB I/B férfi junior nyugat
Százhalombattai KE – Tatai AC/Budaörs Handball OSB fiú
(Helyszín: Városi Szabadidő Központ, 2440 Százhalombatta Vasút utca 41.)

 

Budaörs Handball U14 fiú

2017.04.05. 16:00 (szerda) OSB fiú F középdöntő alsóház
Cunder Kézisuli Egyesület – Budaörs Handball U14 fiú
(Helyszín: Videoton Oktatási Központ – Székesfehérvár, Berényi utca 72-100.)

2017.04.08. 9:00 (szombat) U14 I. osztály, Kelet-Nyugat 1-8. helyért
PLER-Budapest – Budaörs Handball U14 fiú
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

2017.04.08. 16:00 (szombat) U14 I. osztály, Kelet-Nyugat 1-8. helyért
Budaörs Handball U14 fiú – Gyöngyösi KK
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

 

Budaörs Handball U13 lány I.

2017.04.09. 13:00 (vasárnap) U13 I. osztály, alsóházi rájátszás
Rinyamenti KC – Budaörs Handball U13 lány I.
(Helyszín: Balogh Imsi Sportcsarnok – 6800 Hódmezővásárhely, Szegfű utca 6.)

2017.04.09. 15:00 (vasárnap) U13 I. osztály, alsóházi rájátszás
Budaörs Handball U13 lány I. – Hódmezővásárhelyi LKC
(Helyszín: Balogh Imsi Sportcsarnok – 6800 Hódmezővásárhely, Szegfű utca 6.)

 

Budaörs Handball U13 lány II.

2017.04.08. 11:00 (szombat) U13 III. osztály, felsőházi rájátszás
Solymári SC – Budaörs Handball U13 lány II.
(Helyszín: Balázsovits János Sportcsarnok – 2132 Göd, József utca 3.)

2017.04.08. 13:00 (szombat) U13 III. osztály, felsőházi rájátszás
Budaörs Handball U13 lány II. – Kántor Anikó SE
(Helyszín: Balázsovits János Sportcsarnok – 2132 Göd, József utca 3.)

 

Budaörs Handball U12 fiú

2017.04.09. 11:00 (vasárnap) U14 II. osztály, alsóházi rájátszás
Dunaharaszti MTK – Budaörs Handball U12 fiú
(Helyszín: Bálint Márton Ált. és Középisk. – 2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.)

2017.04.09. 13:00 (vasárnap) U14 II. osztály, alsóházi rájátszás
Budaörs Handball U12 fiú – Budakalászi SC
(Helyszín: Bálint Márton Ált. és Középisk. – 2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.)

 

Budaörs Handball U10 lány

2017.04.08. 12:00 (szombat) U10 lány, bajnoki mérkőzés
DKA – Budaörs Handball U10 lány
(Helyszín: Dömsöd Sportközpont – 2344 Dömsöd, Széchenyi utca 9.)

2017.04.08. 14:15 (szombat) U10 lány, bajnoki mérkőzés
EURONOVEX USE – Budaörs Handball U10 lány
(Helyszín: Dömsöd Sportközpont – 2344 Dömsöd, Széchenyi utca 9.)

 

Budaörs Handball U10 fiú

2017.04.09. 9:00 (vasárnap) U10 fiú, bajnoki mérkőzés
Budaörs Handball U10 fiú – Főnix ISE
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

2017.04.09. 11:15 (vasárnap) U10 fiú, bajnoki mérkőzés
Budaörs Handball U10 fiú – Budai Farkasok
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

Az időpontok és a helyszínek is változhatnak! Forrás: keziszovetseg.hu.
Letöltés: 2017.04.03. 10:00