„Évek kemény és alázatos munkájának jutalma“ – Szezonértékelő 6.

Szezonértékelő sorozattal zárjuk az évet. A legkisebb utánpótlás korosztálytól egészen a felnőtt csapatig haladva napi egy cikkben vezetőedzőink foglalják össze a legfontosabbakat. Csik Ákos U14-es legényei a korosztályos kiemelt bajnokságban az ország legjobbjaival szemben és az idősebbek között a serdülő nyílt bajnokságban is maradandót alkottak a 2016-2017-es szezonban.

„Az idei szezonban két bajnokságban mérettük meg magunkat és nyugodtan mondhatom, legmerészebb álmainkat is sikerült megvalósítanunk. A serdülő bajnokság remekül szolgálta a fejlődésünket. A nagy tradícióval rendelkező klubokat felsorakoztató F-csoport 18 csapatához kerültünk, ahol az előkelő 5. helyet sikerült megszereznünk, ezzel pont lecsúszva a továbbjutásról. Idősebb ellenfelekkel csaphattunk össze, ennek ellenére bátran kijelenthetem, megálltuk a helyünket. Saját korosztályunkban, az U14-ben az ország legjobb 32 csapata között indultunk a kiemelt bajnokságban. A kezdetektől nagyon motiváltan, szorgalmasan dolgozva haladtak a fiúk előre céljaik eléréséért. Kiharcolták az országos döntőbe jutást a legjobb nyolc együttes közé, ahol tovább öregbítettük egyesületünk hírnevét. Nyolc mérkőzésünkből  négyszer is győztesen hagyhattuk el a pályát, egyszer pedig döntetlent játszottunk. Az elmúlt évek kemény és alázatos munkájának jutalma ez az eredmény, ami remélem, megerősíti a fiúk hitét a folytatásra, hogy sok ilyen szép sikerben lehessen még részük. Igazi csapattá kovácsolódtak a szezon folyamán, akikkel öröm együtt dolgozni. Büszke vagyok rá, hogy az edzőjük lehetek!”Csik Ákos, U14 fiú vezetőedző

Budaörs Handball U14 fiú (2016-2017)

„Évek kemény és alázatos munkájának jutalma“ – Szezonértékelő 6.Ákos Csik U14-es legényei a korosztályos kiemelt bajnokságban az ország legjobbjaival szemben és az idősebbek között a serdülő nyílt bajnokságban is maradandót alkottak a 2016-2017-es szezonban. „Az idei szezonban két bajnokságban mérettük meg magunkat és nyugodtan mondhatom, legmerészebb álmainkat is sikerült megvalósítanunk. A serdülő bajnokság remekül szolgálta a fejlődésünket. A nagy tradícióval rendelkező klubokat felsorakoztató F-csoport 18 csapatához kerültünk, ahol az előkelő 5. helyet sikerült megszereznünk, ezzel pont lecsúszva a továbbjutásról. Idősebb ellenfelekkel csaphattunk össze, ennek ellenére bátran kijelenthetem, megálltuk a helyünket. Saját korosztályunkban, az U14-ben az ország legjobb 32 csapata között indultunk a kiemelt bajnokságban. A kezdetektől nagyon motiváltan, szorgalmasan dolgozva haladtak a fiúk előre céljaik eléréséért. Kiharcolták az országos döntőbe jutást a legjobb nyolc együttes közé, ahol tovább öregbítettük egyesületünk hírnevét. Nyolc mérkőzésünkből négyszer is győztesen hagyhattuk el a pályát, egyszer pedig döntetlent játszottunk. Az elmúlt évek kemény és alázatos munkájának jutalma ez az eredmény, ami remélem, megerősíti a fiúk hitét a folytatásra, hogy sok ilyen szép sikerben lehessen még részük. Igazi csapattá kovácsolódtak a szezon folyamán, akikkel öröm együtt dolgozni. Büszke vagyok rá, hogy az edzőjük lehetek!“ – Csik Ákos, U14 fiú vezetőedző

Közzétette: Budaörs Handball – 2017. június 20.