Hétvégi menetrend

Budaörs Handball
2017.10.08. 18:00 (vasárnap) K&H liga 4. forduló
Budaörs Handball – Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)
JEGYINFÓ: ITT!

 

Budaörs Handball női ifjúsági
2017.10.07. 16:00 (szombat) Női ifjúsági I. osztály
Hajdúnánás SK – Budaörs Handball női ifjúsági
(Helyszín: Somorjai László Sportcsarnok – Hajdúnánás, Irányi utca 3.)

 

Budaörs Handball serdülő lány
2017.10.06. 16:15 (péntek) Leány Serdülő I. osztály
Oxxo Energy Orosházi NKC – Budaörs Handball serdülő lány
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Orosháza, Eötvös tér 2.)

2017.10.08. 14:00 (vasárnap) Női Ifjúsági III. osztály
Kiskunhalas UKSC – Budaörs Handball serdülő lány
(Helyszín: Bibó István Gimnázium sportcsarnok – Kiskunhalas, Szász K. utca 21.)

 

Budaörs Handball serdülő fiú
2017.10.06. 17:00 (péntek) Serdülő fiú I. osztály
NEKA – Budaörs Handball serdülő fiú
(Helyszín: NEKA Csarnok – Balatonboglár, Gaál Gaszton utca 58.)

2017.10.08. 16:00 (vasárnap) Férfi Ifjúsági II. osztály
Ózdi KC – Budai Farkasok/Budaörs Handball férfi ifjúsági
(Helyszín: Marosi István Városi Sportcsarnok – Ózd, Brassói út 2.)

 

Budaörs Handball U14 fiú
2017.10.08. 11:00 (vasárnap) Fiú Serdülő III. osztály
Budaörs Handball U14 fiú – Ráckeve VKSK
(Helyszín: BVUSS)

 

Budaörs Handball U13 lány
2017.10.08. 9:00 (vasárnap) Serdülő lány III. osztály
Budaörs Handball U13 lány – Kecskeméti NKSE
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

 

Budaörs Handball U10 lány
2017.10.07. (szombat) U10 Kovács László Régió
09:45 Dunavarsányi TE – Budaörs Handball U10 lány
11:15 Vecsési SE – Budaörs Handball U10 lány
(Helyszín: Dömsöd Sportközpont – Dömsöd, Széchenyi utca 9.)

 

Budaörs Handball U10 fiú
2017.10.08. (vasárnap) U10 Kovács László Régió
09:45 Szigetszentmiklósi KSK 2 – Budaörs Handball U10 fiú
12:00 Budaörs Handball U10 fiú – Diósdi DSE
(Helyszín: Szigetszentmiklós Sportcsarnok – Szigetszentmiklós, Szebeni utca 81.)

 

Az időpontok és a helyszínek is változhatnak! Forrás: keziszovetseg.hu.
Letöltés: 2017.10.06. 12:00

MEGOSZTÁS