Budaörs Handball 48. heti program

Az U14-es fiúknak és az U13-as lányoknak a hétvégén már kezdetét veszik a rájátszás küzdelmei. Mellettük még számos bajnokságban szoríthatunk a napokban kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Íme, a teljes heti menetrend!

 

Budaörs Handball női ifjúsági

2017.12.03. 10:30 (vasárnap) Budapest Női felnőtt I. osztály
Kinizsi TTK – Budaörs Handball női ifjúsági
(Helyszín: Csömör, Major utca 7-9.)

 

Budaörs Handball serdülő fiú

2017.11.29. 17:15 (szerda) Fiú Serdülő I. osztály Nyugat
Budaörs Handball serdülő fiú – FTC-Pensio
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

2017.12.03. 14:00 (vasárnap) Férfi Ifjúsági II. osztály Kelet
Dabas KC VSE II. – Budai Farkasok/Budaörs Handball férfi ifjúsági
(Helyszín: Dabas – OBO Aréna)

 

Budaörs Handball U14 fiú

2017.12.01. 16:30 (péntek) Fiú Serdülő III. osztály Dél
Dunaújváros AC – Budaörs Handball U14 fiú
(Helyszín: Arany János Ált.Isk. Sportcsarnok, Dunaújváros, Március 15 tér 6.)

2017.12.03. (vasárnap) Fiú 14 I. osztály Nyugat Felsőház
14:00 Budaörs Handball U14 fiú – SZESE Győr
16:00 Éles KISE – Budaörs Handball U14 fiú
(Helyszín: Pénzügyőr Sportcsarnok – Budapest, Kőér utca 1/A)

 

Budaörs Handball U13 lány

2017.11.29. 17:30 (szerda) Leány Serdülő III. osztály Dél
Inárcs – Örkény KC – Budaörs Handball U13 lány
(Helyszín: Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka, Örkény, Bartók Béla utca 43.)

2017.12.03. (vasárnap) U13 l. osztály Nyugat Alsóház (C-D)
13:00 Alba Fehérvár KC – Budaörs Handball U13 lány
15:00 Budaörs Handball – Tatabányai SC
(Helyszín: Vasas edzőcsarnok – Budapest, Fáy utca 58.)

 

Budaörs Handball U12 lány

2017.12.03. (vasárnap) U13 lány II. osztály Kovács László Régió B-csoport
09:30 Vecsési SE – Budaörs Handball U12 lány
12:30 ÉRD – Budaörs Handball U12 lány
(Helyszín: Bálint Márton Ált. és Középiskola – Törökbálint, Köztársaság tér 8.)

 

Budaörs Handball U12 fiú

2017.12.02. (szombat) U14 II. osztály Kovács László Régió A-csoport
11:00 Budai Farkasok – Budaörs Handball U12 fiú
13:00 VS Dunakeszi – Budaörs Handball U12 fiú
(Helyszín: Móricz Zsigmond Gimnázium – Szentendre, Kálvária utca 16.)

 

Budaörs Handball U10 lány

2017.12.03. (vasárnap) U10 lány Kovács László Régió
9:00 Főnix ISE – Budaörs Handball U10 lány
11:15 Budaörs Handball U10 lány – Érdi Sport Kft.
(Helyszín: GEAC Sportcsarnok – Gödöllő, Páter Károly utca 1.)

 

Budaörs Handball U10 fiú

2017.12.03. (vasárnap) U10 fiú Kovács László Régió
9:45 Szigetszentmiklósi KSK 2 – Budaörs Handball U10 fiú
12:00 Budaörs Handball U10 fiú – KUK SE Érd.
(Helyszín: Városi Szabadidő Központ – Százhalombatta, Vasút utca 42.)

 

Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Forrás: keziszovetseg.hu. Letöltés: 2017.11.27. 17:00