5. heti program

Mozgalmas hétvége előtt állnak a Budaörs Handball utánpótlás csapatai. Négy fiú alakulatunk Szlovákiában a Zorno Cup 2018-on, három lány együttesünk a debreceni Főnix Kupán próbál szerencsét, míg az ifis és a serdülő lányok hazai pályán a Debrecen ellen bizonyíthatnak a korosztályos bajnokságban. Íme, a teljes heti menetrend!

 

Budaörs Handball női ifjúsági

2018. február 3. 16:00 (szombat) Női ifjúsági I. osztály Kelet
Budaörs Handball női ifjúsági – DVSC-TVP
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

 

Budaörs Handball serdülő fiú

Zorno Cup 2018 (U18) – 2018. február 2-4. – Stupava-Malacky

Péntek (Hala Malina Malacky)
11:20 Sokol Úvaly (CZ) – Budaörs Handball serdülő fiú

Szombat (Hala Malina Malacky, 17:40-től Hala Park Stupava)
8:00 Malacky – Stupava (SK) – Budaörs Handball serdülő fiú
10:00 SKP Frýdek Místek (CZ) – Budaörs Handball serdülő fiú
17:40 Budaörs Handball serdülő fiú – Veszprém
19:40 Dukla Praha (CZ) – Budaörs Handball serdülő fiú

Vasárnap (Hala Základná škola Stupava)
9:20 Tatran Litovel (CZ) – Budaörs Handball serdülő fiú

 

Budaörs Handball serdülő lány

2018. február 3. 14:00 (szombat) Leány Serdülő I. osztály Kelet
Budaörs Handball serdülő lány – DVSC-TVP
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

 

Budaörs Handball U14 fiú

Zorno Cup 2018 (U16) – 2018. február 2-4. – Stupava-Malacky

Péntek (Hala Malina Malacky)
14:40 Fivers Wien (AUT) – Budaörs Handball (2003)
18:00 HBC Continental Jičín (CZ) – Budaörs Handball (2003)

Szombat (Hala Malina Malacky)
17:20 Dukla Praha A (CZ) – Budaörs Handball (2003)
18:40 Budaörs Handball (2003) – Slovan Modra (SK)

Vasárnap (Hala Malina Malacky)
8:00-tól Helyosztók

Zorno Cup 2018 (U14) – 2018. február 2-4. – Stupava-Malacky

Péntek (Hala Základná škola Stupava)
10:40 Fivers Wien (AUT) – Budaörs Handball (2004)
14:40 Budaörs Handball (2004) – Sokol Úvaly (CZ)
20:00 Budaörs Handball (2004) – RHC Karviná (CZ)

Szombat (Hala Základná škola Stupava)
11:20 Centrum Haná (CZ) – Budaörs Handball (2004)
14:40 Slovan Modra (SK) – Budaörs Handball (2004)

Vasárnap (Hala Základná škola Stupava)
8:40 Budaörs Handball (2004) – Dukla Praha A (CZ)
9:20-tól Helyosztók

 

Budaörs Handball U12 fiú

Zorno Cup 2018 (U12) – 2018. február 2-4. – Stupava-Malacky

Péntek (Hala Park Stupava, Ihrisko / Court 1-2)
10:40 Handball club Kolín (CZ) – Budaörs Handball U12 fiú
13:20 Budaörs Handball U12 fiú – Fivers Wien (AT)
16:40 HBC Continental Jičín (CZ) – Budaörs Handball U12 fiú

Szombat (Hala Park Stupava, Ihrisko / Court 1)
9:20 Sokol Úvaly (CZ) – Budaörs Handball U12 fiú
11:20 HC Tatran Stupava A (SK) – Budaörs Handball U12 fiú
13:20 Házená Havličkův Brod (CZ) – Budaörs Handball U12 fiú
15:20 Centrum Haná B (CZ) – Budaörs Handball U12 fiú

Vasárnap (Hala Park Stupava, Ihrisko / Court 1)
8:00 Helyosztók

 

Budaörs Handball U13 lány

Főnix Kupa – 2018. február 2-4. – Debrecen

Péntek (Hódos Imre Rendezvénycsarnok)
12:10 Budaörs Handball U13 lány – Debreceni SC-SI

Szombat (Főnix Csarnok)
8:30 Pénzügyőr SE – Budaörs Handball U13 lány
16:00 Budaörs Handball U13 lány – Gyöngyösi KK

Vasárnap – Helyosztók

 

Budaörs Handball U12 lány

Főnix Kupa – 2018. február 2-4. – Debrecen

Péntek (DVSC UP Monostorpályi úti csarnok)
12:50 Kisvárdai KC SE – Budaörs Handball U12 lány

Szombat (Hódos Imre Rendezvénycsarnok)
11:50 Győri ETO KC – Budaörs Handball U12 lány
17:40 Budaörs Handball U12 lány – Hódmezővásárhelyi LKC

Vasárnap – Helyosztók

 

Budaörs Handball U11 lány

Főnix Kupa – 2018. február 2-4. – Debrecen

Péntek (Hódos Imre Rendezvénycsarnok)
13:40 Budaörs Handball U11 lány – Debreceni SC-SI 1

Szombat (Beregszászi Pál Szakközépiskola ÚNOK)
11:50 Budaörs Handball U11 lány – Kecskeméti SI
15:10 PC-Trade Szeged KKSE 2 – Budaörs Handball U11 lány

Vasárnap – Helyosztók

Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2018.01.29. 12:00