8. heti program

Beindul a nagyüzem, nyolc korosztályos alakulatunk összesen tizennyolc meccset játszik vasárnap estig. A héten Budaörsön szurkolhatunk az U14-es fiú és az U13-as lány csapatnak. Íme, a teljes heti menetrend!

 

Budaörs Handball női ifjúsági

2018. február 21. 18:15 (szerda) Női ifjúsági I. osztály Kelet
Hufbau-Akker Kecskeméti N – Budaörs Handball női ifjúsági
(Helyszín: Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok – Kecskemét, Tóth László sétány 2.)

2018. február 24. 14:15 (szombat) Budapest Női felnőtt I. osztály
Rév TSC – Budaörs Handball női ifjúsági
(Helyszín: Emszt Kálmánné spcs. (Siketek) Budapest Könyves K. krt. 28.)

 

Budaörs Handball férfi ifjúsági

2018. február 22. 16:00 (csütörtök) Férfi Ifjúsági II. osztály Kelet
Nyíregyházi SN KFT – Budai Farkasok/Budaörs Handball férfi ifjúsági
(Helyszín: Wesselényi M. Szakközépi. – Nyíregyháza, Dugonics utca 10-12.)

2018. február 23. 16:00 (péntek) Fiú Serdülő I. osztály Nyugat
Grundfos Tatabánya KC – Budaörs Handball serdülő fiú
(Helyszín: Sportcsarnok – Szár, Forrás út 1.)

 

Budaörs Handball serdülő lány

2018. február 21. 16:30 (szerda) Leány Serdülő I. osztály Kelet
KNKSE-Kecskeméti Sportisk – Budaörs Handball serdülő lány
(Helyszín: II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok – Kecskemét, Tóth László sétány 2.)

2018. február 22. 17:30 (csütörtök) Női Ifjúsági III. osztály Közép
Kecel KC – Budaörs Handball serdülő lány
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Kecel, Szabadság tér 17.)

 

Budaörs Handball U14 fiú

2018. február 20. 16:50 (kedd) Fiú Serdülő III. osztály Dél
Körte HVSE – Budaörs Handball U14 fiú
(Helyszín: Buborék (Ciszteri) spcs. – Budapest, Villányi út 27.)

2018. február 24. (szombat) U14 I. osztály Nyugat Felsőház (C-D)
10:00 Grundfos Tatabánya KC – Budaörs Handball U14 fiú
15:00 Budaörs Handball U14 fiú – Éles KISE
(Helyszín: Budaörs, BVUSS)

 

Budaörs Handball U13 lány

2018. február 23. 15:45 (péntek) Leány Serdülő III. osztály Dél
Budaörs Handball U13 lány – Ceglédi KCSE
(Helyszín: Budaörs, BVUSS)

2018. február 25. (vasárnap) U13 I. osztály Nyugat Alsóház (C-D)
10:00 Tatabányai SC – Budaörs Handball U13 lány
15:00 Budaörs Handball U13 lány – DKKA
(Helyszín: Budaörs, BVUSS)

 

Budaörs Handball U12 lány

2018. február 24. (szombat) U13 lány II. osztály Kovács László Régió Felsőház
9:00 Budaörs Handball U12 lány – Inárcs-Örkény KC
12:00 Budaörs Handball U12 lány – Dabas KC
(Helyszín: Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka – Örkény, Bartók Béla utca 43.)

 

Budaörs Handball U8 lány

2018. február 24. (szombat)
9:30 Alsónémedi SE – Budaörs Handball U8 lány
11:30 Budaörs Handball U8 lány – ÉRD II
(Helyszín: GEAC Sportcsarnok Gödöllő Páter Károly utca 1.)

 

Budaörs Handball U8 fiú

2018. február 24. (szombat)
9:00 Budaörs Handball U8 fiú – Ceglédi KKSE I.
10:00 Budaörs Handball U8 fiú – Ceglédi KKSE II.
(Helyszín: GEAC Sportcsarnok Gödöllő Páter Károly utca 1.)

Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2018.02.19. 11:00