9. heti program

Péntek este újra hazai pályán a felnőtt csapat. Kilenc korosztályos alakulatunk összesen tizenhét meccset játszik vasárnap estig. Mihály Attila együttese mellett Budaörsön szurkolhatunk a női ifi, a serdülő lány, a serdülő fiú valamint az U12-es fiú csapatnak. Íme, a teljes heti menetrend!

 

Budaörs Handball

2018. március 2. 18:00 (péntek) K&H liga 16. forduló
Budaörs Handball – Kisvárda Master Good SE
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)
Jegyinfó: ITT!

 

Budaörs Handball női ifjúsági

2018. február 28. 14:15 (szerda) Női ifjúsági I. osztály Kelet
Budaörs Handball női ifjúsági – Hajdúnánás SK
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

2018. március 4. 16:30 (vasárnap) Budapest Női felnőtt I. osztály
Budaörs Handball női ifjúsági – ÉRD III
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

 

Budaörs Handball férfi ifjúsági

2018. március 2. 16:00 (péntek) Fiú Serdülő I. osztály Nyugat
Budaörs Handball serdülő fiú – NEKA
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

2018. március 4. 15:00 (vasárnap) Férfi Ifjúsági II. osztály Kelet
Budai Farkasok/Budaörs Handball férfi ifjúsági – Ózdi KC
(Helyszín: Bálint Márton Ált. és Középisk. – Törökbálint, Köztársaság tér 8.)

 

Budaörs Handball serdülő lány

2018. február 27. 18:45 (kedd) Női Ifjúsági III. osztály Közép
Budaörs Handball serdülő lány – Kiskunhalas UKSC
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

2018. március 3. 14:00 (szombat) Leány Serdülő I. osztály Kelet
Budaörs Handball serdülő lány – Orosházi NKC
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

 

Budaörs Handball U13 lány

2018. március 4. 17:00 (vasárnap) Leány Serdülő III. osztály Dél
Kecskeméti NKSE – Budaörs Handball U13 lány
(Helyszín: II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok – Kecskemét, Tóth László sétány 2.)

 

Budaörs Handball U12 fiú I-II.

2018. március 4. (vasárnap) U12 fiú Kovács László Régió A-csoport
11:00 Budaörs Handball U12 fiú I. – Szigetszentmiklósi KSK
13:00 Budaörs Handball U12 fiú I.– Kőrösi KDSE Érd
(Helyszín: Treff Sportcsarnok – Érd, Piroska utca 6.)

2018. március 4. (vasárnap) U12 fiú Kovács László Régió B-csoport
9:00 Budaörs Handball U12 fiú II. – Budakalászi SC
15:00 Budaörs Handball U12 fiú II. – Budai Farkasok NKFT
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

 

Budaörs Handball U11 lány

2018. március 4. (vasárnap) U11 lány Kovács László Régió B-csoport
13:00 Szigetszentmiklós NKSE – Budaörs Handball U11 lány
15:00 Budai Farkasok NKFT – Budaörs Handball U11 lány
(Helyszín: Sportcsarnok – Tököl, Aradi utca 56.)

 

Budaörs Handball U10 lány

2018. március 3. (szombat) U10 lány Kovács László Régió
9:00 Dömsödi USE – Budaörs Handball U10 lány
11:15 Budaörs Handball U10 lány – Aranyszarvas SE
(Helyszín: Batthyányi Ált.Isk. spcs. – Érd, Fácán köz 2.)

 

Budaörs Handball U10 fiú

2018. március 3. (szombat) U10 fiú Kovács László Régió
8:30 Ráckeve VKSK – Budaörs Handball U10 fiú
10:45 Budaörs Handball U10 fiú – Pilisvörösvári KSK
(Helyszín: Sportcsarnok – Tököl, Aradi utca 56.)

 

Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2018.02.26. 10:30