10. heti program

Szombat este Kecskeméten van jelenése a felnőtt csapatnak. Kilenc korosztályos alakulatunk összesen tizennyolc meccset játszik vasárnap estig. Budaörsön szurkolhatunk a női ifi, a serdülő lány, az 14 fiú valamint az U13-as lány csapatnak. Íme, a teljes heti menetrend!


Budaörs Handball

2018. március 10. 17:00 (szombat) K&H liga 17. forduló
Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE – Budaörs Handball
(Helyszín: Messzi István Sportcsarnok – Kecskemét, Olimpia utca 1/A)
Jegyinfó ITT!

 

Budaörs Handball női ifjúsági

2018. március 9. 18:45 (péntek) Budapest Női felnőtt I. osztály
Budaörs Handball női ifjúsági – KRSE
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

2018. március 11. 16:00 (vasárnap) Női ifjúsági I. osztály Kelet
Csepel DSE – Budaörs Handball női ifjúsági
(Helyszín: ÁMK sportcsarnok – Budapest, Simon Bolivár stny. 1-3.)

 

Budaörs Handball férfi ifjúsági

2018. március 8. 16:00 (csütörtök) Férfi Ifjúsági II. osztály Kelet
Törökszentmiklósi Székács – Budai Farkasok/Budaörs Handball férfi ifjúsági
(Helyszín: Székács spcs. – Törökszentmiklós, Almássy utca 50.)

2018. március 10. 14:00 (szombat) Fiú Serdülő I. osztály Nyugat
CYEB Budakalász – Budaörs Handball serdülő fiú
(Helyszín: Sportcsarnok – Budakalász,Omszk park 1.)

 

Budaörs Handball serdülő lány

2018. március 7. 17:00 (szerda) Női Ifjúsági III. osztály Közép
ÉRD II – Budaörs Handball serdülő lány
(Helyszín: Treff Sportcsarnok – Érd, Piroska utca 6.)

2018. március 9. 17:15 (péntek) Leány Serdülő I. osztály Kelet
Budaörs Handball serdülő lány – EURONOVEX USE
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

 

Budaörs Handball U14 fiú

2018. március 7. 17:15 (szerda) Fiú Serdülő III. osztály Dél
Budaörs Handball U14 fiú – Szent István – OKSI SE
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

2018. március 11. (vasárnap) U14 I. osztály Nyugat Felsőház (C-D)
12:00 SZESE Győr – Budaörs Handball U14 fiú
14:00 Budaörs Handball U14 fiú – Grundfos Tatabánya
(Helyszín: Községi Sportcsarnok – Tarján, Rákóczi út 13.)

 

Budaörs Handball U13 lány

2018. március 9. 15:45 (péntek) Leány Serdülő III. osztály Dél
Budaörs Handball U13 lány – Szigetszentmiklósi NKSE
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

2018. március 10. (szombat) U13 I. osztály Nyugat Alsóház (C-D)
12:00 Budaörs Handball U13 lány – Alba Fehérvár KC
14:00 DKKA – Budaörs Handball U13 lány
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Dunaújváros, Eszperantó út 4.)

 

Budaörs Handball U12 fiú

2018. március 10. (szombat) U14 II. osztály Kovács László Régió Alsóház
11:00 Budaörs Handball U12 fiú – Budakalászi SC
13:00 Budaörs Handball U12 fiú – Diósdi DSE
(Helyszín: Gál József Sportcsarnok – Cegléd, Rákóczi út 33.)

 

Budaörs Handball U12 lány

2018. március 10. (szombat) U13 lány II. osztály Kovács László Felsőház
11:00 Vecsési SE – Budaörs Handball U12 lány
13:00 Budaörs Handball U12 lány – Ceglédi KCSE
(Helyszín: Batthyányi Ált.Isk. spcs. – Érd, Fácán köz 2.)

 

Budaörs Handball U9 fiú

2018. március 11. (vasárnap) U9 fiú Kovács László Régió
11:15 Ceglédi KKSE Táncsics – Budaörs Handball U9 fiú
13:30 Ceglédi KKSE Várkonyi II. – Budaörs Handball U9 fiú
(Helyszín: Török János Mezőg. – Cegléd, Széchenyi u. 16.)

 

Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2018.03.05. 15:00