41. heti program

Hazai pályán a Budai Farkasok, a serdülő lányok, a serdülő fiúk, az U14-es fiúk, az U12-es lányok és az U10-es fiúk. Íme, a teljes heti menetrend!


Budai Farkasok

2018. október 10. 18:45 (szerda) Magyar Kupa 2. forduló
Budai Farkasok – PLER-Budapest
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa utca 6.)

2018. október 14. 16:00 (vasárnap) NB I/B nyugat
Balatonfüredi KSE U21 – Budai Farkasok
(Helyszín: Eötvös Sportcsarnok – Balatonfüred, Zrínyi utca 3.)

 

Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági

2018. október 13. 14:00 (szombat) Női ifjúsági I. osztály nyugat
Alba FKC – Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági
(Helyszín: Széna téri Sportcsarnok – Székesfehérvár, Széna tér 10.)

 

MAFC-Moyra-Budaörs Handball

2018. október 14. 16:00 (vasárnap) Férfi ifjúsági III. osztály észak
MAFC-Moyra-Budaörs Handball – Rákosmenti KSK
(Helyszín: SPORT11 – Budapest, Kánai utca 2.)

 

Moyra-Budaörs Handball serdülő lány

2018. október 9. 18:45 (kedd) Női ifjúsági III. osztály közép
Moyra-Budaörs Handball serdülő lány – Mogyoródi KSK
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa utca 6.)

2018. október 13. 16:00 (szombat) Serdülő lányi I. osztály nyugat
Alba FKC – Moyra-Budaörs Handball serdülő lány
(Helyszín: Széna téri Sportcsarnok – Székesfehérvár, Széna tér 10.)

 

Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú

2018. október 10. 17:00 (szerda) Serdülő fiú I. osztály nyugat
Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú – Éles KISE
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa utca 6.)

 

Moyra-Budaörs Handball U14 lány

2018. október 14. (vasárnap) U14 lány II. osztály D-csoport
11:00 XVI. kerületi KMSE – Moyra-Budaörs Handball U14 lány
14:00 Moyra-Budaörs Handball U14 lány – Csepel DSE
(Helyszín: Garay János Ált.Isk. – Szekszárd, Zrínyi utca 78.)

 

Moyra-Budaörs Handball U14 fiú

2018. október 13. (szombat) U14 fiú I. osztály nyugat
10:00 FTC – Moyra-Budaörs Handball U14 fiú
17:00 Moyra-Budaörs Handball U14 fiú – Éles KISE
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa utca 6.)

 

Moyra-Budaörs Handball U12 lány

2018. október 14. (vasárnap) U12 lány Kovács László régió
9:00 Moyra-Budaörs Handball U12 lány – Solymári SC
13:10 Pilisvörösvári KSK – Moyra-Budaörs Handball U12 lány
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa utca 6.)

 

Moyra-Budaörs Handball U12 fiú

2018. október 14. (vasárnap) U12 fiú Kovács László régió
10:20 VSK Tököl – Moyra-Budaörs Handball U12 fiú
13:05 Moyra-Budaörs Handball U12 fiú – Diósdi DSE
(Helyszín: Városi Szabadidő Központ – Százhalombatta, Vasút utca 42.)

 

Moyra-Budaörs Handball U10 lány

2018. október 14. (vasárnap) U10 lány Kovács László régió
9:40 Moyra-Budaörs Handball U10 lány – Vecsési SE
11:00 Inárcs-Örkény KC – Moyra-Budaörs Handball U10 lány
(Helyszín: Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka – Örkény, Bartók Béla utca 43.)

 

Moyra-Budaörs Handball U10 fiú

2018. október 14. (vasárnap) U10 fiú Kovács László Régió
15:20 Moyra-Budaörs Handball U10 fiú – Budai Farkasok
16:40 Pilisvörösvári KSK – Moyra-Budaörs Handball U10 fiú
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa utca 6.)

 

Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2018.10.08. 11:00