9. heti program

Tizenhárom korosztályos alakulatunk összesen huszonegy bajnoki meccsen lép pályára a héten, Budaörsön szurkolhatunk a női ifjúsági, a serdülő lány, és az U12-es lány együtteseinknek. Íme, a teljes heti menetrend!

Budai Farkasok

2019. március 1. 19:00 (péntek) NB I/B nyugat, 14. forduló
Tatai AC – Budai Farkasok
(Helyszín: Eötvös J. Gimnázium Sportcsarnok – Tata, Tanoda tér 5.)

 

Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági

2019. március 1. 17:00 (péntek) Férfi ifjúsági II. osztály nyugat
Tatai AC – Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági
(Helyszín: Eötvös J. Gimnázium Sportcsarnok – Tata, Tanoda tér 5.)

 

Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II.

2019. február 27. 17:00 (szerda) Női ifjúsági III. osztály közép
Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II. – Aranyszarvas SE
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

 

MAFC-Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági

2019. március 3. 16:00 (vasárnap) Férfi ifjúsági III. osztály észak
MAFC-Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági – Gödöllői KC
(Helyszín: SPORT11 – Budapest, Kánai utca 2.)

 

Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú

2019. február 27. 16:15 (szerda) Serdülő fiú I. osztály nyugat
Telekom Veszprém – Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú
(Helyszín: DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok – Veszprém, Tüzér utca 42.)

 

Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.

2019. február 26. 17:00 (kedd) Serdülő lány III. osztály közép-nyugat
Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II. – Alsónémedi SE
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

 

Moyra-Budaörs Handball U14 lány

2019. március 3. (vasárnap) U14 lány II. osztály felsőház
10:00 Győri ETO KC I. – Moyra-Budaörs Handball U14 lány
12:00 Tatabányai SC – Moyra-Budaörs Handball U14 lány
(Helyszín: Magvassy Mihály Sportcsarnok – Győr, Kiskút liget)

 

Moyra-Budaörs Handball U14 fiú

2019. március 3. (vasárnap) U14 fiú I. osztály alsóház
12:00 Moyra-Budaörs Handball U14 fiú – Balmazújvárosi KK
15:00 Gyöngyösi KK – Moyra-Budaörs Handball U14 fiú
(Helyszín: DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok – Veszprém, Tüzér utca 42.)

 

Moyra-Budaörs Handball U12 lány

2019. március 2. (szombat) U12 lány Kovács László régió
10:00 Moyra-Budaörs Handball U12 lány – Budai Farkasok
15:30 Euronovex USE I – Moyra-Budaörs Handball U12 lány
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

 

Moyra-Budaörs Handball U12 fiú

2019. március 3. (vasárnap) U12 fiú Kovács László régió
9:00 Ráckeve VKSK – Moyra-Budaörs Handball U12 fiú
10:40 Moyra-Budaörs Handball U12 fiú – CYEB Budakalász
(Helyszín: Dömsöd Sportközpont – Dömsöd, Széchenyi utca 9.)

 

Moyra-Budaörs Handball U9 lány

2019. március 2. (szombat) U9 lány Kovács László régió
10:30 Szigetszentmiklós NKSE I. – Moyra-Budaörs Handball U9 lány
12:30 Pilisvörösvári KSK – Moyra-Budaörs Handball U9 lány
(Helyszín: Széchenyi I. Ált.Isk. spcs. – Alsónémedi, Iskola utca 1.)

 

Moyra-Budaörs Handball U9 fiú

2019. március 2. (szombat) U9 fiú Kovács László régió
10:00 Moyra-Budaörs Handball U9 fiú – Főnix ISE
12:00 Moyra-Budaörs Handball U9 fiú – Gyáli BKSE
(Helyszín: Széchenyi I. Ált.Isk. spcs. – Alsónémedi, Iskola utca 1.)

 

Moyra-Budaörs Handball U8 lány

2019. március 2. (szombat) U8 lány Kovács László régió
15:30 Moyra-Budaörs Handball U8 lány – Szigetszentmiklós NKSE
17:00 DKA – Moyra-Budaörs Handball U8 lány
(Helyszín: Széchenyi I. Ált.Isk. spcs. – Alsónémedi, Iskola utca 1.)

 

Moyra-Budaörs Handball U8 fiú

2019. március 2. (szombat) U8 fiú Kovács László régió
14:00 Moyra-Budaörs Handball U8 fiú – Ceglédi KKSE 1
15:00 Kerepesi VSE – Moyra-Budaörs Handball U8 fiú
(Helyszín: Széchenyi I. Ált.Isk. spcs. – Alsónémedi, Iskola utca 1.)

 

Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2019. február 23. 15:00