Hétvégi menetrend

Moyra-Budaörs Handball

2019. április 6. 17:00 (szombat) K&H liga 20. forduló
Moyra-Budaörs Handball – Eu-Fire Mosonmagyaróvár
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)
Jegyinfó ITT!

Budai Farkasok

2019. április 6. 19:00 (szombat) NB I/B nyugat, 19. forduló
Budai Farkasok – ETO-SZESE
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági I.

2019. április 6. 15:00 (szombat) Női ifjúsági I. osztály nyugat
Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági – Mosonmagyaróvár
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II.

2019. április 7. 17:30 (vasárnap) Női ifjúsági III. osztály közép
Kézilabda Sportakadémia Budapest – Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II.
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Vecsés, Fő út 90-92.)

MAFC-Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági

2019. április 7. 16:00 (vasárnap) Férfi ifjúsági III. osztály észak
MAFC-Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági – Csömöri SSZN
(Helyszín: SPORT11 – Budapest, Kánai utca 2.)

Moyra-Budaörs Handball U14 lány

2019. április 7. (vasárnap) U14 lány II. osztály kelet-nyugat 1-6.
10:00 Farkasvár DSE – Moyra-Budaörs Handball U14 lány
12:00 Moyra-Budaörs Handball U14 lány – Tiszavári SE
(Helyszín: Sportcsarnok – Budakalász, Omszk park 1.)

Moyra-Budaörs Handball U14 fiú

2019. április 7. (vasárnap) U14 fiú I. osztály alsóház
11:00 Moyra-Budaörs Handball U14 fiú – Bp. Elektromos SE
13:00 Dabasi KC – Moyra-Budaörs Handball U14 fiú
(Helyszín: Magvassy Mihály Sportcsarnok – Győr, Kiskút liget)

Moyra-Budaörs Handball U12 lány

2019. április 7. (vasárnap) U12 lány Kovács László régió
11:45 Inárcs-Örkény I. – Moyra-Budaörs Handball U12 lány
15:25 Moyra-Budaörs Handball U12 lány – Ceglédi KCSE
(Helyszín: Treff Sportcsarnok – Érd, Piroska utca 6.)

Moyra-Budaörs Handball U12 fiú

2019. április 6. (szombat) U12 fiú Kovács László régió
10:50 Moyra-Budaörs Handball U12 fiú – VSK Tököl
12:30 Moyra-Budaörs Handball U12 fiú – Pilisvörösvári KSK
(Helyszín: Városi Szabadidő Központ – Százhalombatta, Vasút utca 42.)

Moyra-Budaörs Handball U10 lány

2019. április 6. (szombat) U10 lány Kovács László régió 
10:20 Gödi SE – Moyra-Budaörs Handball U10 lány
12:20 Moyra-Budaörs Handball U10 lány – Solymári SC
(Helyszín: Boronkay György SzKI és Gimn. – Vác, Németh László út 4-6.)

Moyra-Budaörs Handball U10 fiú

2019. április 7. (vasárnap) U10 fiú Kovács László régió
12:40 Váci KSE – Moyra-Budaörs Handball U10 fiú
14:40 Maglódi TC – Moyra-Budaörs Handball U10 fiú
(Helyszín: Boronkay György SzKI és Gimn. – Vác, Németh László út 4-6.)

Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2019. április 1. 11:00