15. heti program

Az Alba Fehérvár KC látogat szombaton Budaörsre. Tizenkét korosztályos csapatunk összesen húsz bajnoki meccsen lép pályára az előttünk álló napokban. A felnőtt csapatok mellett Budaörsön szurkolhatunk a női ifjúsági és a serdülő lány együtteseinknek. Íme, a teljes heti menetrend!

Moyra-Budaörs Handball

2019. április 13. 17:00 (szombat) K&H liga 21. forduló
Moyra-Budaörs Handball – Alba Fehérvár KC
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)
Jegyinfó: ITT!

Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági I.

2019. április 13. 15:00 (szombat) Női ifjúsági I. osztály nyugat
Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági – Alba Fehérvár KC
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II.

2019. április 9. 16:15 (kedd) Női ifjúsági III. osztály közép
Csömöri SSZN – Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II.
(Helyszín: Sportcsarnok – Csömör, Major utca 7-9.)

Moyra-Budaörs Handball serdülő lány

2019. április 13. 13:00 (szombat) Serdülő lány I. osztály nyugat
Moyra-Budaörs Handball serdülő lány – Alba Fehérvár KC
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.

2019. április 11. 17:00 (csütörtök) Serdülő lány III. osztály közép-nyugat
Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II. – Százhalombattai VUK SE
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

Moyra-Budaörs Handball U15 fiú

2019. április 14. (vasárnap) U15 fiú I. osztály alsóház
15:00 Moyra-Budaörs Handball U15 fiú – Telekom Veszprém U15
17:00 Moyra-Budaörs Handball U15 fiú – Békés-Drén KC
(Helyszín: Sótonyi László Sportcsarnok – Csurgó, Sárgáti út 18.)

Moyra-Budaörs Handball U13 lány

2019. április 13. (szombat) U13 lány Kovács László régió
9:55 Kántor Anikó SE – Moyra-Budaörs Handball U13 lány
11:45 Moyra-Budaörs Handball U13 lány – Farkasvár DSE
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Vác, Bán Márton út 3.)

Moyra-Budaörs Handball U13 fiú

2019. április 13. (szombat) U13 fiú Kovács László Régió
10:00 Ráckeve VKSK – Moyra-Budaörs Handball U13 fiú
11:50 CYEB Budakalász – Moyra-Budaörs Handball U13 fiú
(Helyszín: Dömsöd Sportközpont – Dömsöd, Széchenyi utca 9.)

Moyra-Budaörs Handball U11 fiú

2019. április 13. (szombat) U11 fiú Kovács László régió
11:00 Szigetszentmiklósi KSK – Moyra-Budaörs Handball U11 fiú
12:30 Moyra-Budaörs Handball U11 fiú – Ráckeve VKSK
(Helyszín: Sportcsarnok – Tököl, Aradi utca 56.)

Moyra-Budaörs Handball U9 lány

2019. április 14. (vasárnap) U9 lány Kovács László régió
14:00 Aranyszarvas SE – Moyra-Budaörs Handball U9 lány
14:50 Moyra-Budaörs Handball U9 lány – Szigetszentmiklós NKSE II.
(Helyszín: GEAC Sportcsarnok – Gödöllő, Páter Károly utca 1 / 3.)

Moyra-Budaörs Handball U9 fiú

2019. április 14. (vasárnap) U9 fiú Kovács László régió
13:35 Százhalombattai VUK SE – Moyra-Budaörs Handball U9 fiú
14:25 Farkasvár DSE – Moyra-Budaörs Handball U9 fiú
(Helyszín: GEAC Sportcsarnok – Gödöllő, Páter Károly utca 1 / 3.)

Moyra-Budaörs Handball U8 lány

2019. április 14. (vasárnap) U8 lány Kovács László régió
11:55 Moyra-Budaörs Handball U8 lány – Szigetszentmiklós NKSE
12:45 Moyra-Budaörs Handball U8 lány – Aranyszarvar SE 2
(Helyszín: GEAC Sportcsarnok – Gödöllő, Páter Károly utca 1 / 3.)

Moyra-Budaörs Handball U8 fiú

2019. április 14. (vasárnap) U8 fiú Kovács László régió
15:40 Farkasvár DSE – Moyra-Budaörs Handball U8 fiú
16:30 Szigetszentmiklósi KSK – Moyra-Budaörs Handball U8 fiú
(Helyszín: GEAC Sportcsarnok – Gödöllő, Páter Károly utca 1 / 3.)

Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2019. április 11. 12:00