19. heti program

Ingyenes belépést biztosítunk a csütörtöki felnőtt hazai szezonzáróra: 17 óra Moyra-Budaörs – Vác! Tizenkét korosztályos csapatunk összesen tizennyolc bajnoki meccsen lép pályára az előttünk álló napokban. Budaörsön szurkolhatunk a női és férfi ifjúsági valamint a serdülő lány együtteseinknek. Íme, a teljes heti menetrend!

Moyra-Budaörs Handball

2019. május 9. 17:00 (csütörtök) K&H liga 25. forduló
Moyra-Budaörs Handball – GVM Europe-Vác
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

Budai Farkasok

2019. május 10. 19:00 (péntek) NB I/B nyugat, 21. forduló
Budai Farkasok – Telekom Veszprém U21
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági

2019. május 8. 18:45 (szerda) Női ifjúsági I. osztály nyugat
Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági – Bajnok DSE Nemesvámos
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

2019. május 10. 16:30 (péntek) Nemzetközi felkészülési mérkőzés
Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági – Hillerod Handball Club (dán)
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági

2019. május 9. 14:45 (csütörtök) Férfi ifjúsági II. osztály nyugat
Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági – Bajnok DSE Nemesvámos
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

MAFC-Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági

2019. május 12. 16:00 (vasárnap) Férfi ifjúsági III. osztály észak
MAFC-Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági – Pilisvörösvári KSK
(Helyszín: SPORT11 – Budapest, Kánai utca 2.)

Moyra-Budaörs Handball serdülő lány

2019. május 8. 17:00 (szerda) Serdülő lány I. osztály nyugat
Moyra-Budaörs Handball serdülő lány – Bajnok DSE Nemesvámos
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú

2019. május 8. 16:30 (szerda) Serdülő fiú I. osztály nyugat
Balatonfüredi KSE – Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú
(Helyszín: Eötvös Sportcsarnok – Balatonfüred, Zrínyi utca 3.)

Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.

2019. május 7. 18:45 (kedd) Serdülő lány III. osztály közép-nyugat
Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II. – Gödöllői SE
(Helyszín: BVUSS, Budaörs)

Moyra-Budaörs Handball U14 lány

2019. május 11. (szombat) U14 lány II. osztály kelet-nyugat 1-6.
11:00 Gyömrői KA – Moyra-Budaörs Handball U14 lány
14:00 Moyra-Budaörs Handball U14 lány – Farkasvár DSE
(Helyszín: Hódos Imre Sportcsarnok – Debrecen, Kassai út 32-34.)

Moyra-Budaörs Handball U14 fiú

2019. május 12. (vasárnap) U14 fiú I. osztály alsóház
11:00 Balmazújvárosi KK – Moyra-Budaörs Handball U14 fiú
13:00 SZESE Győr – Moyra-Budaörs Handball U14 fiú
(Helyszín: Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok – Gyöngyös, Gábor Áron út 2741/1/A)

Moyra-Budaörs Handball U12 lány

2019. május 11. (szombat) U12 lány Kovács László régió
9:55 Moyra-Budaörs Handball U12 lány – EURONOVEX USE I.
12:40 Gyömrői KA – Moyra-Budaörs Handball U12 lány
(Helyszín: Sport és Tanuszoda – Tápiószentmárton, Bartók Béla utca 1.)

Moyra-Budaörs Handball U12 fiú

2019. május 12. (vasárnap) U12 fiú Kovács László régió
9:00 Vecsési SE – Moyra-Budaörs Handball U12 fiú
10:40 Moyra-Budaörs Handball U12 fiú – Ceglédi KKSE
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Vecsés Fő út 90-92.)

Moyra-Budaörs Handball U10 lány

2019. május 12. (vasárnap) U10 lány Kovács László régió
9:40 Vecsési SE – Moyra-Budaörs Handball U10 lány
11:40 Moyra-Budaörs Handball U10 lány – Gödöllői SE
(Helyszín: Kardos István Ált.Isk. spcs. – Szigetszentmiklós, Tököli utca 30.)

Moyra-Budaörs Handball U10 fiú

2019. május 11. (szombat) U10 fiú Kovács László régió
13:00 Budai Farkasok – Moyra-Budaörs Handball U10 fiú
15:00 Százhalombattai VUK SE – Moyra-Budaörs Handball U10 fiú
(Helyszín: Dunaharaszti Sportcsarnok – Dunaharaszti, Napsugár utca 2.)

Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2019. május 6. 11:00