37. heti program

Vasárnap hazai pályán a Gárdony-Pázmánd ellen végre elkezdődik az NB I/B-s bajnokság! Kilenc korosztályos alakulatunk összesen tizenegy bajnoki meccset játszik vasárnap estig. Budaörsön szurkolhatunk a női ifi II-es csapatunknak és az U15-ös lányoknak. Íme, a teljes heti menetrend!

Moyra-Budaörs Handball (női felnőtt)

2019. szeptember 15. (vasárnap) 18:00
NB I/B nyugat – 1. forduló
Moyra-Budaörs Handball – Gárdony-Pázmánd NKK
Jegyinfó ITT!
(Helyszín: BVUSS – 2040 Budaörs, Hársfa utca 6.)



Budai Farkasok (férfi felnőtt)

2019. szeptember 10. (kedd) 18:00
Magyar Kupa – 1. forduló
Százhalombattai KE – Budai Farkasok
(Helyszín: Városi Szabadidő Központ – Százhalombatta, Vasút utca 42.)

2019. szeptember 14. (szombat) 18:00
NB I/B nyugat – 1. forduló
Agrofeed ETO-SZESE – Budai Farkasok
(Helyszín: Magvassy Mihály Sportcsarnok – Győr, Kiskút liget)



Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági I.

2019. szeptember 14. (szombat) 15:30
Női ifjúsági I. osztály nyugat – 3. forduló
ÉRD – Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági I.
(Helyszín: Érd Aréna – Érd, Velencei út 39-41.)



Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II.

2019. szeptember 15. (vasárnap) 16:00
Női ifjúsági II. osztály nyugat – 1. forduló
Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II. – Gárdony-Pázmánd NKK
(Helyszín: BVUSS – 2040 Budaörs, Hársfa utca 6.)



Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági

2019. szeptember 14. (szombat) 15:30
Férfi Ifjúsági II. osztály nyugat – 1. forduló
KK Ajka – Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági
(Helyszín: Városi Sportcentrum – Ajka Sport utca 23.)



Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II.

2019. szeptember 15. (vasárnap) 11:00
Férfi ifjúsági III. osztály F-csoport – 1. forduló
Veresegyház VSK – Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II.
(Helyszín: Szent László Ált.Isk. spcs. – Mogyoród, Iskola utca)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány I.

2019. szeptember 14. (szombat) 13:30
Serdülő lány I. osztály nyugat – 3. forduló
ÉRD – Moyra-Budaörs Handball serdülő lány
(Helyszín: Érd Aréna – Érd, Velencei út 39-41.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.

2019. szeptember 14. (szombat) 17:00
Serdülő lány III. osztály B-csoport – 1. forduló
Alsónémedi SE – Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.
(Helyszín: Széchenyi I. Ált.Isk. spcs. – Alsónémedi, Iskola utca 1.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú

2019. szeptember 12. (csütörtök) 16:00
Serdülő fiú I. osztály nyugat – 3. forduló
NEKA I. – Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú
(Helyszín: NEKA Csarnok – Balatonboglár, Gaál Gaszton utca 58.)



Moyra-Budaörs Handball U15 lány

2019. szeptember 14. (szombat)
LU15 Területi H-csoport
11:00 Bicskei TC – Moyra-Budaörs Handball U15 lány
17:00 Moyra-Budaörs Handball U15 lány – NOVA Kézisuli

(Helyszín: BVUSS – 2040 Budaörs, Hársfa utca 6.)



Moyra-Budaörs Handball U15 fiú

2019. szeptember 15. (vasárnap)
U15 fiú I. osztály C-csoport
10:00 SZESE Győr – Moyra-Budaörs Handball U15 fiú
12:00 Moyra-Budaörs Handball U15 fiú – FTC

(Helyszín: Magvassy Mihály Sportcsarnok – Győr, Kiskút liget)


Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2019. szeptember 9. 12:00