40. heti program

A 2019/20-as szezon egyik legfontosabb hazai mérkőzése vár felnőtt női csapatunkra pénteken! A Budai Farkasok a Magyar Kupában és a bajnokságban is pályára lépnek Budaörsön. Kilenc korosztályos alakulatunk összesen tizenhárom bajnoki meccset játszik vasárnap estig. Íme, a teljes heti menetrend!


Moyra-Budaörs Handball (női felnőtt)

2019. október 4. (péntek) 18:00
NB I/B nyugat – 3. forduló
Moyra-Budaörs Handball – Vasas
Jegyinfó: ITT!
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Budai Farkasok (férfi felnőtt)

2019. október 2. (szerda) 20:00
Magyar Kupa II. forduló
Budai Farkasok – Veszprémi KKFT Felsőörs
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)

2019. október 5. (szombat) 18:00
NB I/B nyugat – 4. forduló
Budai Farkasok – NEKA
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II.

2019. október 2. (szerda) 16:45
Női ifjúsági II. osztály nyugat – 3. forduló
Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II. – Szekszárdi FGKC
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági

2019. október 5. (szombat) 16:00
Férfi Ifjúsági II. osztály nyugat – 4. forduló
Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági – NEKA II.
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II.

2019. október 5. (szombat) 16:00
Férfi ifjúsági III. osztály F-csoport – 4. forduló
Martonvásári KSE – Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II.
(Helyszín: Tóth Iván Sportcsarnok – Martonvásár, Szent László út 2.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.

2019. október 3. (csütörtök) 16:30
Serdülő lány III. osztály B-csoport – 3. forduló
Komárom VSE – Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Komárom, Czuczor utca 62.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú I.

2019. október 3. (csütörtök) 15:30
Serdülő fiú I. osztály nyugat – 5. forduló
PLER-Budapest – Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú
(Helyszín: Sportkastély – Budapest, Kisfaludy utca 33/C)



Moyra-Budaörs Handball U14 lány

2019. október 6. (vasárnap)
U14 lány I. osztály B-csoport – 2. forduló
10:00 Moyra-Budaörs Handball U14 lány – ÉRD
12:00 DKKA – Moyra-Budaörs Handball U14 lány

(Helyszín: Treff Sportcsarnok – Érd, Piroska utca 6.)



Moyra-Budaörs Handball U14 fiú

2019. október 5. (szombat)
U14 fiú I. osztály C-csoport – 2. forduló
11:00 Kézilabda Utánpótlás KFT – Moyra-Budaörs Handball U14 fiú
13:00 Moyra-Budaörs Handball U14 fiú – Pénzügyőr SE

(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Simontornya, Hunyadi utca 16.)



Moyra-Budaörs Handball U12 lány

2019. október 6. (vasárnap)
U12 lány K-csoport – 1. forduló
10:55 Moyra-Budaörs Handball U12 lány – Emericus KSE
14:35 ÉRD II. – Moyra-Budaörs Handball U12 lány

(Helyszín: Széchenyi I. Ált.Isk. spcs. – Alsónémedi, Iskola utca 1.)



Moyra-Budaörs Handball U12 fiú

2019. október 5. (szombat)
U12 fiú I-csoport – 1. forduló
13:45 Moyra-Budaörs Handball U12 fiú – Foodtest Diósd
15:30 PLER-Budapest – Moyra-Budaörs Handball U12 fiú

(Helyszín: Semmelweis Egyetem – Budapest, Zágrábi utca 14.)

Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2019. szeptember 30. 13:00