41. heti program

Női felnőtt csapatunk számára szerdán Tökölön megkezdődik a Magyar Kupa, míg a Budai Farkasok pénteken Tatán bizonyíthatnak. A hét közepén vendégül látjuk a Amitia Zürich három korosztályos fiú gárdáját, a hétvégén pedig bemutatkoznak U13-as és U11-es alakulataink. Íme, a teljes heti menetrend!


Moyra-Budaörs Handball (női felnőtt)

2019. október 9. (szerda) 19:00
Magyar Kupa II. forduló
VSK Tököl – Moyra-Budaörs Handball
(Helyszín: Sportcsarnok – Tököl, Aradi utca 56.)



Budai Farkasok (férfi felnőtt)

2019. október 11. (péntek) 19:00
NB I/B nyugat – 5. forduló
Tatai AC – Budai Farkasok
(Helyszín: Güntner Aréna – Tata, Kőkút köz 2.)



Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági I.

2019. október 8. (kedd) 16:00
Női ifjúsági I. osztály nyugat – 5. forduló
NEKA II. – Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági I.
(Helyszín: NEKA Csarnok – Balatonboglár, Gaál Gaszton utca 58.)



Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II.

2019. október 12. (szombat) 14:00
Női ifjúsági II. osztály nyugat – 4. forduló
Haladás VSE – Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II.
(Helyszín: Haladás Sportkomplexum – Szombathely, Rohonci út 3.)



Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági

2019. október 11. (péntek) 17:00
Férfi Ifjúsági II. osztály nyugat – 5. forduló
Tatai AC – Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági
(Helyszín: Güntner Aréna – Tata, Kőkút köz 2.)



Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II.

2019. október 13. (vasárnap) 18:00
Férfi ifjúsági III. osztály F-csoport – 5. forduló
Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II. – Utánpótlás Akadémia
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány I.

2019. október 10. (csütörtök) 15:30
Serdülő lány I. osztály nyugat – 5. forduló
Pénzügyőr SE – Moyra-Budaörs Handball serdülő lány I.
(Helyszín: Pénzügyőr Sportcsarnok – Budapest, Kőér utca 1/A)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.

2019. október 9. (szerda) 15:15
Serdülő lány III. osztály B-csoport – 4. forduló
Mikolik Sport School – Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.
(Helyszín: VMOM Sport – Budapest, Csörsz utca 12-14.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú I.

2019. október 8. (kedd) 16:15
Serdülő fiú I. osztály nyugat – 6. forduló
Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú – Telekom Veszprém
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball U15 lány

2019. október 12. (szombat)
U15 lány Területi H-csoport – 3. forduló
11:00 Mikolik Sport School – Moyra-Budaörs Handball U15 lány
13:00 Moyra-Budaörs Handball U15 lány – Emericus KSE

(Helyszín: Sportcsarnok – Szár, Forrás út 1.)



Moyra-Budaörs Handball U13 lány

2019. október 12. (szombat)
U13 lány I-csoport – 1. forduló
10:55 Moyra-Budaörs Handball U13 lány – Csepel DSE
12:45 Kispest NKK – Moyra-Budaörs Handball U13 lány

(Helyszín: Dömsöd Sportközpont – Dömsöd, Széchenyi utca 9.)



Moyra-Budaörs Handball U13 fiú

2019. október 13. (vasárnap)
U13 lány H-csoport – 1. forduló
9:00 Budai Farkasok – Moyra-Budaörs Handball U13 fiú
14:30 Moyra-Budaörs Handball U13 fiú – Kézilabda UP Bidwonde
r
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball U11 lány

2019. október 13. (vasárnap)
U11 lány J-csoport – 1. forduló
11:45 Moyra-Budaörs Handball U11 lány – KSA Budapest
13:15 Moyra-Budaörs Handball U11 lány – Kistext I.

(Helyszín: BMTE sportcsarnok (Törley) – Budapest, Promontor utca 89.)



Moyra-Budaörs Handball U11 fiú

2019. október 13. (vasárnap)
U11 fiú I-csoport – 1. forduló
12:00 Kistext II. – Moyra-Budaörs Handball U11 fiú
13:30 Moyra-Budaörs Handball U11 fiú – Nova Kézisuli

(Helyszín: Elektromos csarnok – Budapest, Népfürdő út 18-20.)



Nemzetközi felkészülési mérkőzések:

2019. október 9. (szerda)
15:30 Moyra-Budaörs Handball U15 fiú – Amitia Zürich
16:45 Moyra-Budaörs Handball U17 fiú – Amitia Zürich
18:00 Moyra-Budaörs Handball U19 fiú – Amitia Zürich

(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)


Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2019. szeptember 30. 15:00