42. heti program

A 2019/20-as szezon egyik legfontosabb hazai mérkőzése vár felnőtt női csapatunkra szombaton a NEKA ellen! A Budai Farkasok pénteken Budaörsön fogadják a Felsőörs gárdáját. Tizenkét korosztályos alakulatunk összesen tizennyolc bajnoki meccset játszik vasárnap estig. Íme, a teljes heti menetrend!


Moyra-Budaörs Handball (női felnőtt)

2019. október 19. (szombat) 18:00
NB I/B nyugat – 5. forduló
Moyra-Budaörs Handball – NEKA
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa utca 6.)



Budai Farkasok (férfi felnőtt)

2019. október 18. (péntek) 19:30
NB I/B nyugat – 6. forduló
Budai Farkasok – Veszprémi KKFT Felsőörs
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa utca 6.)



Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági I.

2019. október 18. (péntek) 16:00
Női ifjúsági I. osztály nyugat – 6. forduló
Mosonmagyaróvári KC – Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági I.
(Helyszín: UFM Aréna – Mosonmagyaróvár, Gorkij u. 1.)



Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági

2019. október 18. (péntek) 17:30
Férfi Ifjúsági II. osztály nyugat – 6. forduló
Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági – Veszprémi KKFT Felsőörs II.
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa utca 6.)



Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II.

2019. október 17. (csütörtök) 18:30
Férfi ifjúsági III. osztály F-csoport – 6. forduló
Domony KSE – Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II.
(Helyszín: Sportcsarnok – Kartal, Iskola tér 1.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány I.

2019. október 19. (szombat) 14:00
Serdülő lány I. osztály nyugat – 6. forduló
Győri Audi ETO KC II. – Moyra-Budaörs Handball serdülő lány I.
(Helyszín: Audi Aréna – Győr, Kiskút liget)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.

2019. október 15. (kedd) 16:15
Serdülő lány III. osztály B-csoport – 5. forduló
Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II. – Hort SE
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú I.

2019. október 16. (szerda) 16:00
Serdülő fiú I. osztály nyugat – 7. forduló
Éles KISE – Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú
(Helyszín: DEVM Sportcsarnok – Veszprém, Tüzér utca 42.)



Moyra-Budaörs Handball U14 lány

2019. október 20. (vasárnap)
U14 lány I. osztály B-csoport – 3. forduló
10:00 Moyra-Budaörs Handball U14 lány – DKKA
13:00 Moyra-Budaörs Handball U14 lány – Dabasi KC

(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball U14 fiú

2019. október 20. (vasárnap)
U14 fiú I. osztály C-csoport – 3. forduló
12:00 Simontornyai KK – Moyra-Budaörs Handball U14 fiú
15:00 Moyra-Budaörs Handball U14 fiú – FTC

(Helyszín: Dunaharaszti Sportcsarnok – Dunaharaszti, Napsugár utca 2.)



Moyra-Budaörs Handball U12 lány

2019. október 19. (szombat)
U12 lány K-csoport – 3. forduló
15:45 Moyra-Budaörs Handball U12 lány – Kőrösi DSE Érd
17:35 Moyra-Budaörs Handball U12 lány – ÉRD I.

(Helyszín: Építők Sportcsarnok – Budapest, Vajda Péter utca)



Moyra-Budaörs Handball U12 fiú

2019. október 19. (szombat)
U12 fiú I-csoport – 3. forduló
10:00 Moyra-Budaörs Handball U12 fiú – Diósdi DSE
11:50 Moyra-Budaörs Handball U12 fiú – Százhalombattai VUK SE

(Helyszín: Bálint Márton Ált. és Középisk. – Törökbálint, Köztársaság tér 8.)



Moyra-Budaörs Handball U10 lány

2019. október 19. (szombat)
U10 lány közép
9:40 Balassa SE Balassagyarmat – Moyra-Budaörs Handball U10 lány
11:00 Moyra-Budaörs Handball U10 lány – Tatabányai SC

(Helyszín: Friedrich Schiller Gimnázium – Pilisvörösvár, Szabadság út 21.)



Moyra-Budaörs Handball U10 fiú

2019. október 19. (szombat)
U10 fiú észak-nyugat
10:00 Moyra-Budaörs Handball U10 fiú – Pilisvörösvári KSK
12:00 Moyra-Budaörs Handball U10 fiú – Farkasvár DSE

(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)


Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2019. október 15. 14:00