Hétvégi menetrend

Moyra-Budaörs Handball (női felnőtt)

2019. október 19. (szombat) 18:00 
NB I/B nyugat – 5. forduló 
Moyra-Budaörs Handball – NEKA
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa utca 6.) 



Budai Farkasok (férfi felnőtt)

2019. október 18. (péntek) 19:30
NB I/B nyugat – 6. forduló 
Budai Farkasok – Veszprémi KKFT Felsőörs
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa utca 6.)



Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági I.

2019. október 18. (péntek) 16:00 
Női ifjúsági I. osztály nyugat – 6. forduló
Mosonmagyaróvári KC – Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági I.
(Helyszín: UFM Aréna – Mosonmagyaróvár, Gorkij u. 1.)



Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági

2019. október 18. (péntek) 17:30
Férfi Ifjúsági II. osztály nyugat – 6. forduló
Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági – Veszprémi KKFT Felsőörs II. 
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa utca 6.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány I.

2019. október 19. (szombat) 14:00 
Serdülő lány I. osztály nyugat – 6. forduló
Győri Audi ETO KC II. – Moyra-Budaörs Handball serdülő lány I.
(Helyszín: Audi Aréna – Győr, Kiskút liget) 



Moyra-Budaörs Handball U14 lány 

2019. október 20. (vasárnap) 
U14 lány I. osztály B-csoport – 3. forduló
10:00 Moyra-Budaörs Handball U14 lány – DKKA
13:00 Moyra-Budaörs Handball U14 lány – Dabasi KC

(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball U14 fiú

2019. október 20. (vasárnap) 
U14 fiú I. osztály C-csoport – 3. forduló
12:00 Simontornyai KK – Moyra-Budaörs Handball U14 fiú
15:00 Moyra-Budaörs Handball U14 fiú – FTC

(Helyszín: Dunaharaszti Sportcsarnok – Dunaharaszti, Napsugár utca 2.)



Moyra-Budaörs Handball U12 lány

2019. október 19. (szombat)
U12 lány K-csoport – 3. forduló 
15:45 Moyra-Budaörs Handball U12 lány – Kőrösi DSE Érd
17:35 Moyra-Budaörs Handball U12 lány – ÉRD I. 

(Helyszín: Építők Sportcsarnok – Budapest, Vajda Péter utca)



Moyra-Budaörs Handball U12 fiú 

2019. október 19. (szombat)
U12 fiú I-csoport – 3. forduló 
10:00 Moyra-Budaörs Handball U12 fiú – Diósdi DSE
11:50 Moyra-Budaörs Handball U12 fiú – Százhalombattai VUK SE 

(Helyszín: Bálint Márton Ált. és Középisk. – Törökbálint, Köztársaság tér 8.)



Moyra-Budaörs Handball U10 lány

2019. október 19. (szombat)
U10 lány közép 
9:40 Balassa SE Balassagyarmat – Moyra-Budaörs Handball U10 lány
11:00 Moyra-Budaörs Handball U10 lány – Tatabányai SC

(Helyszín: Friedrich Schiller Gimnázium – Pilisvörösvár, Szabadság út 21.)



Moyra-Budaörs Handball U10 fiú

2019. október 19. (szombat)
U10 fiú észak-nyugat
10:00 Moyra-Budaörs Handball U10 fiú – Pilisvörösvári KSK
12:00 Moyra-Budaörs Handball U10 fiú – Farkasvár DSE
 
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.) 


Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2019. október 18. 13:00