Hétvégi menetrend

Moyra-Budaörs Handball (női felnőtt)

2019. november 10. (vasárnap) 18:00
NB I/B nyugat – 7. forduló 
Szombathelyi KKA U19 – Moyra-Budaörs Handball 
(Helyszín: Egyetemi Sportcsarnok – Szombathely, Károlyi Gáspár tér 4.)



Budai Farkasok (férfi felnőtt) 

2019. november 9. (szombat) 16:00
NB I/B nyugat – 7. forduló 
Balatonfüredi KSE U21 – Budai Farkasok
(Helyszín: Eötvös Sportcsarnok – Balatonfüred, Zrínyi utca 3.) 



Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II.

2019. november 9. (szombat) 14:00
Női ifjúsági II. osztály nyugat – 7. forduló
Siófok KC – Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II. 
(Helyszín: Munkacsarnok – Siófok, Déli utca 2.) 



Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II. 

2019. november 10. (vasárnap) 13:00
Férfi ifjúsági III. osztály F-csoport – 7. forduló
Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II. – Pásztói KC
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú

2019. november 9. (szombat) 16:00 
Serdülő fiú I. osztály nyugat – 9. forduló
Sport36-Komló – Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú
(Helyszín: Sportközpont – Komló, Eszperantó tér 1.)



Moyra-Budaörs Handball U15 lány 

2019. november 9. (szombat) 
U15 lány Területi H-csoport – 5. forduló
10:00 Pénzügyőr SE – Moyra-Budaörs Handball U15 lány
13:00 Moyra-Budaörs Handball U15 lány – Pilisvörösvári KSK

(Helyszín: Vasas edzőcsarnok – Budapest, Fáy utca 58.)



Moyra-Budaörs Handball U15 fiú

2019. november 10. (vasárnap) 
U15 fiú I. osztály C-csoport – 4. forduló
11:00 FTC – Moyra-Budaörs Handball U15 fiú
13:00 Moyra-Budaörs Handball U15 fiú – Gyöngyösi KK

(Helyszín: Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok – Gyöngyös, Gábor Áron út 2741/1/A)



Moyra-Budaörs Handball U13 lány

2019. november 9. (szombat)
U13 lány I-csoport – 3. forduló 
10:00 Csepel DSE – Moyra-Budaörs Handball U13 lány
11:50 Moyra-Budaörs Handball U13 lány – VSK Tököl

(Helyszín: ÁMK sportcsarnok – Budapest, Simon Bolivár stny 1-3.)



Moyra-Budaörs Handball U13 fiú 

2019. november 10. (vasárnap)
U13 fiú H-csoport – 3. forduló 
9:55 Moyra-Budaörs Handball U13 fiú – Ráckeve VKSK
12:40 Moyra-Budaörs Handball U13 fiú – Dunavarsányi TE

(Helyszín: Árpád Fejedelem Ált.Isk. – Dunavarsány, Árpád utca 12.)



Moyra-Budaörs Handball U11 lány

2019. november 10. (vasárnap)
U11 lány J-csoport – 3. forduló
9:45 Moyra-Budaörs Handball U11 lány – Budafoki KSE
12:00 Moyra-Budaörs Handball U11 lány – ESMTK

(Helyszín: Treff Sportcsarnok – Érd, Piroska utca 6.) 



Moyra-Budaörs Handball U11 fiú

2019. november 9. (szombat)
U11 fiú I-csoport – 3. forduló
9:45 Budai Farkasok – Moyra-Budaörs Handball U11 fiú
12:00 Szigetszentmiklósi KSK 2 – Moyra-Budaörs Handball U11 fiú

(Helyszín: Sportcsarnok – Tököl, Aradi utca 56.)


Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2019. november 8. 12:00