46. heti program

Felnőtt női csapatunk vasárnap este a Rinyamenti KC-t fogadja a BVUSS-ben. A Budai Farkasok pénteken Budaörsön a pécsieket szeretnék legyőzni. Tizenkét korosztályos alakulatunk összesen tizennyolc bajnoki meccset játszik vasárnap estig. Íme, a teljes heti menetrend!


Moyra-Budaörs Handball (női felnőtt)

2019. november 17. (vasárnap) 18:00
NB I/B nyugat – 8. forduló
Moyra-Budaörs Handball – Rinyamenti KC
Jegyinfó: ITT!
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Budai Farkasok (férfi felnőtt)

2019. november 15. (péntek) 19:30
NB I/B nyugat – 8. forduló
Budai Farkasok – Pécsi VSE
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági I.

2019. november 13. (szerda) 17:15
Női ifjúsági I. osztály nyugat – 10. forduló
Kozármisleny – Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági I.
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Kozármisleny, Alkotmány tér 55.)



Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II.

2019. november 17. (vasárnap) 16:00
Női ifjúsági II. osztály nyugat – 8. forduló
Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II. – Rinyamenti KC
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági

2019. november 15. (péntek) 17:30
Férfi ifjúsági II. osztály nyugat – 8. forduló
Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági – Pécsi VSE
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II.

2019. november 17. (vasárnap) 9:00
Férfi ifjúsági III. osztály F-csoport – 8. forduló
Főnix ISE – Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II.
(Helyszín: GEAC Sportcsarnok – Gödöllő, Páter Károly utca 1.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány I.

2019. november 13. (szerda) 15:30
Serdülő lány I. osztály nyugat – 10. forduló
Kozármisleny – Moyra-Budaörs Handball serdülő lány I.
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Kozármisleny, Alkotmány tér 55.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.

2019. november 12. (kedd) 18:15
Serdülő lány III. osztály B-csoport – 8. forduló
Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II. – XVI. kerületi KMSE
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball U14 lány

2019. november 17. (vasárnap)
U14 lány I. osztály B-csoport – 4. forduló
11:00 ÉRD – Moyra-Budaörs Handball U14 lány
13:00 Moyra-Budaörs Handball U14 lány – Kozármisleny

(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Kozármisleny, Alkotmány tér 55.)



Moyra-Budaörs Handball U14 fiú

2019. november 17. (vasárnap)
U14 fiú I. osztály C-csoport – 4. forduló
9:00 Pénzügyőr SE – Moyra-Budaörs Handball U14 fiú
14:00 Moyra-Budaörs Handball U14 fiú – PSN

(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball U12 lány

2019. november 17. (vasárnap)
U12 lány K-csoport – 3. forduló
12:10 Kispest NKK I – Moyra-Budaörs Handball U12 lány
14:55 Moyra-Budaörs Handball U12 lány – Budafoki KSE

(Helyszín: BMTE sportcsarnok (Törley) – Budapest, Promontor utca 89/a)



Moyra-Budaörs Handball U12 fiú

2019. november 16. (szombat)
U12 fiú I-csoport – 3. forduló
10:20 Kézilabda UP – Moyra-Budaörs Handball U12 fiú
13:05 Moyra-Budaörs Handball U12 fiú – Csepeli DSE

(Helyszín: ÁMK sportcsarnok – Budapest, Simon Bolivár stny 1-3.)



Moyra-Budaörs Handball U10 lány

2019. november 16. (szombat)
U10 lány Közép – 2. forduló
16:10 Pilisvörösvári KSK – Moyra-Budaörs Handball U10 lány
17:30 DKA – Moyra-Budaörs Handball U10 lány

(Helyszín: Kiss Árpád Ált. Isk. – Balassagyarmat, Bajcsy Zs. u. 7.)



Moyra-Budaörs Handball U10 fiú

2019. november 16. (szombat)
U10 fiú Észak-nyugat – 2. forduló
10:20 Moyra-Budaörs Handball U10 fiú – Pilisvörösvári KSK
11:40 Moyra-Budaörs Handball U10 fiú – Diósdi DSE

(Helyszín: Vitéz János Katolikus Ált. Isk. – Esztergom, Helischer út 5.)


Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2019. november 11. 14:00