48. heti program

Csütörtök este az őszi szezon utolsó hazai bajnokiján a DKKA U19-et fogadja női felnőtt csapatunk a BVUSS-ben. A Budai Farkasok vasárnap idegenben a Rév TSC-vel játszik. Tizenegy korosztályos alakulatunk összesen tizenhét bajnoki meccset játszik vasárnap estig. Íme, a teljes heti menetrend!


Moyra-Budaörs Handball (női felnőtt)

2019. november 28. (csütörtök) 18:00
NB I/B nyugat – 10. forduló
Moyra-Budaörs Handball – DKKA U19
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Budai Farkasok (férfi felnőtt)

2019. december 1. (vasárnap) 11:00
NB I/B nyugat – 10. forduló
Rév TSC – Budai Farkasok
(Helyszín: Elektromos csarnok – Budapest, Népfürdő út 18-20.)



Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II.

2019. november 28. (csütörtök) 16:00
Női ifjúsági II. osztály nyugat – 10. forduló
Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II. – DKKA
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági

2019. november 30. (szombat) 15:00
Férfi ifjúsági II. osztály nyugat – 10. forduló
Éles KISE – Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági
(Helyszín: DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok – Veszprém, Tüzér utca 42.)



Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II.

2019. november 27. (szerda) 15:20
Férfi ifjúsági III. osztály F-csoport – 10. forduló
Kézisuli Alapítvány – Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II.
(Helyszín: Emszt Kálmánné spcs. (Siketek) – Budapest, Könyves K. krt. 28.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.

2019. december 1. (vasárnap) 11:00
Serdülő lány III. osztály B-csoport – 10. forduló
BSC Budakalász – Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.
(Helyszín: Móricz Zsigmond Gimnázium – Szentendre, Kálvária utca 16.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú

2019. november 30. (szombat) 15:00
Serdülő fiú I. osztály nyugat – 11. forduló
Grundfos Tatabánya KC – Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú
(Helyszín: Földi Imre Sportcsarnok – Tatabánya, Szent Borbála út 19.)



Moyra-Budaörs Handball U14 lány

2019. december 1. (vasárnap)
U14 lány I. osztály Alsóház Középszakasz Nyugat
12:00 Alba Fehérvár KC – Moyra-Budaörs Handball U14 lány
15:00 Moyra-Budaörs Handball U14 lány – Siófok KTC

(Helyszín: Treff Sportcsarnok – Érd, Piroska utca 6.)



Moyra-Budaörs Handball U14 fiú

2019. november 30. (szombat)
U14 fiú I. osztály C-csoport – 5. forduló
12:00 FTC – Moyra-Budaörs Handball U14 fiú
15:00 Moyra-Budaörs Handball U14 fiú – Kézilabda UP

(Helyszín: Széchenyi csarnok – Pécs, Koller utca 4.)



Moyra-Budaörs Handball U12 lány

2019. december 1. (vasárnap)
U12 lány K-csoport – 4. forduló
9:55 Moyra-Budaörs Handball U12 lány – Emericus KSE
11:45 ÉRD II. – Moyra-Budaörs Handball U12 lány

(Helyszín: ÁMK sportcsarnok – Budapest, Simon Bolivár stny. 1-3.)



Moyra-Budaörs Handball U12 fiú

2019. december 1. (vasárnap)
U12 fiú I-csoport – 4. forduló
11:45 Kézilabda UP I. – Moyra-Budaörs Handball U12 fiú
13:35 Tempo KSE – Moyra-Budaörs Handball U12 fiú

(Helyszín: Városi Szabadidő Központ – Százhalombatta, Vasút utca 42.)



Moyra-Budaörs Handball U10 lány

2019. december 1. (vasárnap)
U10 lány Közép – 3. forduló
12:40 Halásztelki BSE – Moyra-Budaörs Handball U10 lány
14:00 Farkasvár DSE – Moyra-Budaörs Handball U10 lány

(Helyszín: Dózsa Gy. Ált.Isk spcs.* – Tatabánya, Dózsakert utca 1.)



Moyra-Budaörs Handball U10 fiú

2019. november 30. (szombat)
U10 fiú Észak-nyugat – 3. forduló
10:40 Moyra-Budaörs Handball U10 fiú – SZHB VUK SE
12:40 Győri FKKA – Moyra-Budaörs Handball U10 fiú

(Helyszín: Batthyányi Ált.Isk. spcs. – Érd, Fácán köz 2.)



Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2019. november 25. 14:00