8. heti program

A tavasz egyik legnehezebb feladata következik, igazi nagybetűs RANGADÓ vár felnőtt női együttesünkre a Vasasnál szombaton. Tizenhárom korosztályos alakulatunk összesen tizenkilenc bajnoki meccsen lép pályára a héten. Íme, a teljes heti menetrend!


Moyra-Budaörs Handball

2020. február 22. (szombat) 17:00
NB I/B nyugat – 14. forduló
Vasas SC – Moyra-Budaörs Handball
(Helyszín: Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas) – Budapest, Fáy utca 58.)



Budai Farkasok

2020. február 21. (péntek) 19:00
NB I/B nyugat – 13. forduló
PEAC – Budai Farkasok
(Helyszín: Lauber Dezső Városi Sportcsarnok – Pécs, Dr. Veress Endre utca 10.)



Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági I.

2020. február 19. (szerda) 15:00
Női ifjúsági I. osztály nyugat – 17. forduló
DKKA – Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Dunaújváros, Eszperantó út 4.)



Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II.

2020. február 23. (vasárnap) 11:00
Női ifjúsági II. osztály nyugat – 14. forduló
Szekszárdi FGKC – Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági II.
(Helyszín: Városi Sport és Szabadidőközpont – Szekszárd, Keselyűsi út 3.)



Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági

2020. február 20. (csütörtök) 15:30
Férfi ifjúsági II. osztály nyugat – 13. forduló
Bajnok DSE Nemesvámos – Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági
(Helyszín: Sportcsarnok – Nemesvámos, Malom út 8.)



Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II.

2020. február 23. (vasárnap) 18:00
Férfi ifjúsági III. osztály F-csoport – 13. forduló
Körte HVSE – Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II.
(Helyszín: Semmelweis Egyetem – Budapest, Zágrábi utca 14.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány

2020. február 19. (szerda) 13:30
Serdülő lány I. osztály nyugat – 17. forduló
DKKA – Moyra-Budaörs Handball serdülő lány
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Dunaújváros, Eszperantó út 4.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.

2020. február 20. (csütörtök) 16:15
Serdülő lány III. osztály B-csoport – 14. forduló
Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II. – Komárom VSE
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú

2020. február 18. (kedd) 16:15
Serdülő fiú I. osztály nyugat – 16. forduló
Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú – NEKA I.
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball U14 lány

2020. február 23. (vasárnap)
U14 lány I. osztály alsóház középszakasz nyugat
13:00 Moyra-Budaörs Handball U14 lány – Bajnok DSE Nemesvámos
15:00 Siófok KTC – Moyra-Budaörs Handball U14 lány
(Helyszín: KÖFÉM Sportcsarnok Székesfehérvár Verseci út 1-15.)



Moyra-Budaörs Handball U14 fiú

2020. február 22. (szombat)
U14 fiú I. osztály középház
11:00 Moyra-Budaörs Handball U14 fiú – PSN
13:00 Várpalotai BSK – Moyra-Budaörs Handball U14 fiú
(Helyszín: Ignácz Ilona Sportcsarnok – Gyömrő, Fő tér 2.)



Moyra-Budaörs Handball U12 lány

2020. február 22. (szombat)
U12 lány K-csoport
10:00 Emericus KSE – Moyra-Budaörs Handball U12 lány
15:30 Kispest NKK II – Moyra-Budaörs Handball U12 lány
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball U12 fiú

2020. február 22. (szombat)
U12 fiú I-csoport
9:00 Szigetszentmiklósi KSK I. – Moyra-Budaörs Handball U12 fiú
10:50 Százhalombattai VUK SE – Moyra-Budaörs Handball U12 fiú
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Szigetszentmiklós, Szebeni utca 81.)



Moyra-Budaörs Handball U10 lány

2020. február 22. (szombat)
U10 lány közép
10:40 Moyra-Budaörs Handball U10 lány – Farkasvár DSE
12:00 Moyra-Budaörs Handball U10 lány – Váci NKSE
(Helyszín: Dózsa Gy. Ált.Isk spcs. – Tatabánya, Dózsakert utca 1.)



Moyra-Budaörs Handball U10 fiú

2020. február 23. (vasárnap)
U10 fiú észak-nyugat
14:30 Moyra-Budaörs Handball U10 fiú – Hét Vezér SE
16:30 Farkasvár DSE – Moyra-Budaörs Handball U10 fiú
(Helyszín: Kőkúti Ált. Iskola – Tata, Kőkút köz 2.)

Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2020. február 17. 14:00