45. heti program

0
339

Női felnőtt csapatunk vasárnapi hazai bajnoki mérkőzése és a két U15-ös forduló találkozói később kerülnek megrendezésre. A jelenlegi tudásunk szerint, tíz korosztályos alakulatunk lép pályára a héten. Íme, a teljes heti menetrend!

FRISSÍTVE: A női ifjúsági valamint serdülő fiú és lány mérkőzések is elhalasztásra kerültek!



Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági – ELHALASZTVA

2020. november 8. (vasárnap) 14:00
Női ifjúsági I. osztály nyugat – 9. forduló
Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági – Győri Audi ETO KC
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa utca 6.)
Zárt kapus, élő közvetítés a MBH hivatalos Youtube csatornáján.



Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági

2020. november 5. (csütörtök) 16:50
Férfi ifjúsági I. osztály nyugat – 3. forduló
Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági – Szigetszentmiklósi KSK
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)
Zárt kapus, élő közvetítés a MBH hivatalos Youtube csatornáján.

2020. november 6. (péntek) 16:30
Férfi ifjúsági I. osztály nyugat – 8. forduló
Sport36-Komló – Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági
(Helyszín: Sportközpont – Komló, Eszperantó tér 1.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány – ELHALASZTVA

2020. november 8. (vasárnap) 16:00
Serdülő lány I. osztály nyugat – 9. forduló
Moyra-Budaörs Handball serdülő lány – Győri Audi ETO KC I.
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)
Zárt kapus, élő közvetítés a MBH hivatalos Youtube csatornáján.



Moyra-Budaörs Handball-BF serdülő fiú I. – ELHALASZTVA

2020. november 6. (péntek) 14:45
Serdülő fiú I. osztály nyugat – 8. forduló
Sport36–Komló – Moyra-Budaörs Handball-BF serdülő fiú I.
(Helyszín: Sportközpont – Komló, Eszperantó tér 1.)



Budai Farkasok-MBH serdülő fiú II. – ELHALASZTVA

2020. november 5. (csütörtök) 18:15
Serdülő fiú II. osztály nyugat – 2. forduló
Budai Farkasok-MBH serdülő fiú II. – Szigetszentmiklósi KSK
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)
Zárt kapus, élő közvetítés a MBH hivatalos Youtube csatornáján.



Moyra-Budaörs Handball U13 lány I-II.

2020. november 8. (vasárnap)
U13 lány IX. csoport – 3. forduló
9:00 Emericus KSE – Moyra-Budaörs Handball U13 lány I.
9:55 Moyra-Budaörs Handball U13 lány I. – ÓKSI SE
11:45 ÓKSI SE – Moyra-Budaörs Handball U13 lány II.
12:40 Moyra-Budaörs Handball U13 lány II. – Budai Farkasok

(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)
Zárt kapus, élő közvetítés a MBH hivatalos Youtube csatornáján.



Moyra-Budaörs Handball U13 fiú

2020. november 8. (vasárnap)
U13 fiú VIII. csoport – 3. forduló
12:40 Moyra-Budaörs Handball U13 fiú – Szigetszentmiklósi KSK
13:35 Kézilabda Utánpótlás — Moyra-Budaörs Handball U13 fiú

(Helyszín: Semmelweis Egyetem – Budapest, Zágrábi utca 14.)



Moyra-Budaörs Handball U11 lány

2020. november 8. (vasárnap)
U11 lány IX. csoport – 2. forduló
12:45 Alsónémedi SE – Moyra-Budaörs Handball U11 lány
13:30 Moyra-Budaörs Handball U11 lány – Csepel DSE

(Helyszín: Dunaharaszti Sportcsarnok – Dunaharaszti, Napsugár utca 2.)



Moyra-Budaörs Handball U11 fiú

2020. november 8. (vasárnap)
U11 fiú VII. csoport – 2. forduló
10:30 Grundfos Tatabánya KC I. – Moyra-Budaörs Handball U11 fiú
12:00 Moyra-Budaörs Handball U11 fiú – Diósdi DSE

(Helyszín: Árpád Gimnázium Tornacsarnok – Tatabánya, Fő tér 1.)


TEMPÓ BUDAÖRS!
Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2020. november 2. 13:00

(Fotó: budaorshandball.hu / Pozsonyi Roland)