Utánpótlás csapatok 2021/2022

Moyra-Budaörs Handball női utánpótlás szakág 2021/2022
szakmai igazgató: Hornyák Ágnes

Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági
vezetőedző: Pinizsi Zoltán
másodedző: Hornyák Ágnes
kapusedző: Sirina Irina
erőnléti edző: Süle Krisztina
bajnokság: Női ifjúsági I. osztály nyugat, Pest megye női I. osztály

Moyra-Budaörs Handball serdülő lány I.
vezetőedző: Kemény Andrea
kapusedző: Sirina Irina
erőnléti edző: Süle Krisztina
bajnokság: Serdülő lány I. osztály nyugat

Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.
vezetőedző: Szamoránsky Anikó
kapusedző: Sirina Irina
erőnléti edző: Süle Krisztina
bajnokság: Serdülő lány II. osztály nyugat

Moyra-Budaörs Handball U15 lány
vezetőedző: Kemény Andrea
másodedző: Szamoránsky Anikó
kapusedző: Sirina Irina
erőnléti edző: Süle Krisztina
bajnokság: OGYB LU15 I. osztály A-csoport

Moyra-Budaörs Handball U14 lány
vezetőedző: Teimel-Mikó Gréta
kapusedző: Sirina Irina
erőnléti edző: Süle Krisztina
bajnokság: OGYB LU14 I. osztály A-csoport

Moyra-Budaörs Handball U13 lány
vezetőedző: Teimel-Mikó Gréta
kapusedző: Sirina Irina
erőnléti edző: Süle Krisztina
bajnokság: OGYB LU13 X. csoport

Moyra-Budaörs Handball U12 lány
vezetőedző: Hornyák Ágnes
kapusedző: Vártok Ramóna
erőnléti edző: Süle Krisztina

Moyra-Budaörs Handball U11 lány
vezetőedző: Hornyák Ágnes
kapusedző: Vártok Ramóna
erőnléti edző: Süle Krisztina

Moyra-Budaörs Handball U10 lány
vezetőedző: Nagy Zsuzsánna
kapusedző: Vártok Ramóna

Előkészítő csoport
edző: Zsigmond Vivien
edző: Szabadfi Ágnes

Moyra-Budaörs Handball férfi utánpótlás szakág 2021/2022
férfi szakág felelős: Teimel Róbert

Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági
vezetőedző: Korsós Ádám
edző: Oláh Tamás
kapusedző: Tóth Norman
erőnlét edző: Schandl Gábor
bajnokság: Férfi ifjúsági I. osztály nyugat, Budapest férfi I. osztály

Budai Farkasok-MBH serdülő fiú
vezetőedző: Tuba Kovács Ervin
edző: Oláh Tamás
kapusedző: Tóth Norman
erőnlét edző: Schandl Gábor 
bajnokság: Serdülő fiú I. osztály nyugat

Moyra-Budaörs Handball U16 fiú
vezetőedző: Pálos Gábor
kapusedző: Tóth Norman
bajnokság: Fiú U16 I. osztály, Serdülő fiú II. osztály nyugat

Moyra-Budaörs Handball U15 fiú
vezetőedző: Teimel Róbert
kapusedző: Tóth Norman
erőnlét edző: Schandl Gábor
bajnokság: OGYB FU15 I. osztály A-csoport

Moyra-Budaörs Handball U14 fiú
vezetőedző: Földes Viktória
kapusedző: Tuba Kovács Ervin
erőnlét edző: Schandl Gábor
bajnokság: OGYB FU14 I. osztály C-csoport

Moyra-Budaörs Handball U13 fiú
vezetőedző: Földes Viktória
másodedző: Pártos Orsolya
kapusedző: Tuba Kovács Ervin
erőnlét edző: Schandl Gábor
bajnokság: OGYB FU13 IX. csoport

Moyra-Budaörs Handball U12 fiú
vezetőedző: Pártos Orsolya
kapusedző: Vártok Ramóna
erőnlét edző: Schandl Gábor

Moyra-Budaörs Handball U11 fiú
vezetőedző: Hornyák Lajos
kapusedző: Vártok Ramóna
erőnlét edző: Schandl Gábor

Moyra-Budaörs Handball U10 fiú
vezetőedző: Hornyák Lajos
kapusedző: Vártok Ramóna
erőnlét edző: Schandl Gábor

Előkészítő csoport
edző: Zsigmond Vivien
edző: Szabadfi Ágnes