Mosonmagyaróvári KC – Budaörs Handball meccsinfó

Öt fordulóval a női NB I-es bajnokság vége előtt óriási a tülekedés az alsóházban, komoly verseny zajlik a 13., még kieső hely elkerüléséért. Péntek este hat órától a Budaörs Handball közvetlen riválisa otthonában, Mosonmagyaróváron lép pályára. Az összecsapás kimenetele sorsdöntő lehet a végelszámolásnál, ezért klubunk a találkozóra korlátozott számban ingyenes utazási lehetőséget biztosít a budaörsi szurkolóknak. Töltsük meg a vendégszektort, síppal, dobbal, kereplővel hajszoljuk bele a lányokat a győzelembe!

K&H női kézilabda liga 2016/17 – 22. forduló

Helyszín:
UFM Aréna (9200 Mosonmagyaróvár, Gorkij u. 1.)

Részletes program:
14:00 Mosonmagyaróvári KC – Budaörs Handball női ifjúsági
16:00 Mosonmagyaróvári KC – Budaörs Handball női junior
18:00 Mosonmagyaróvári KC – Budaörs Handball (K&H liga)

A junior és az ifjúsági mérkőzés megtekintése ingyenes, a felnőttek összecsapása előtt kiürítik a sportcsarnokot.

Jegyvásárlás:
– Az UFM Aréna adottságai miatt a Mosonmagyaróvári KC 80 db vendégjegyet tud biztosítani klubunk számára.
– Klubunk a felnőtt találkozóra 50 fő számára ingyenes utazási lehetőséget biztosít.
Jelentkezés és részletek: ITT!
– A mérkőzés napján a helyszínen 17 órától állnak a szurkolók rendelkezésére a pénztárak.
– A vendégszektorba szóló jegyek egységesen 1500 Ft-ba kerülnek.

TEMPÓ BUDAÖRS!

Sütihasználat

Weboldalunkon különböző sütiket (cookie-kat) használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a lehető legjobb felhasználói élményt tudjuk számodra nyújtani. További információt az adatkezelési tájékoztatónkban találsz.