42. heti program

Női felnőtt alakulatunk a Szentendre vendégeként Budakalászon lép pályára szombat este, míg a Farkasok vasárnap Budaörsön fogadják a Tatát. A jelenlegi tudásunk szerint, tizenegy korosztályos gárdánk összesen tizenhat bajnoki meccset játszik vasárnap estig. Íme, a teljes heti menetrend!


Moyra-Budaörs Handball (női felnőtt)

2020. október 17. (szombat) 18:00
NB I/B nyugat – 5. forduló
Szentendrei NKE – Moyra-Budaörs Handball
(Helyszín: Sportcsarnok – Budakalász, Omszk park 1.)
ZÁRT KAPUS!



Budai Farkasok (férfi felnőtt)

2020. október 18. (vasárnap) 18:00
NB I/B nyugat – 5. forduló
Budai Farkasok – Tatai AC
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági

2020. október 14. (szerda) 17:00
Női ifjúsági I. osztály nyugat – 6. forduló
Dunaújvárosi Kohász KA I. – Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Dunaújváros, Eszperantó út 4.)

2020. október 18. (vasárnap) 14:00
Pest megye II. osztály, 6. forduló
Gödöllői KC – Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági
(Helyszín: Hajós Alfréd Ált.Isk. – Gödöllő, Légszesz utca 10.)



Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági

2020. október 15. (csütörtök) 16:00
Férfi ifjúsági I. osztály nyugat – 6. forduló
BFKA-Balatonfüred – Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági
(Helyszín: Eötvös Sportcsarnok – Balatonfüred, Zrínyi utca 3.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány

2020. október 14. (szerda) 15:00
Serdülő lány I. osztály nyugat – 6. forduló
Dunaújvárosi Kohász KA I. – Moyra-Budaörs Handball serdülő lány
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Dunaújváros, Eszperantó út 4.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.

2020. október 18. (vasárnap) 9:50
Serdülő lány III. osztály B-csoport – 5. forduló
REAC – Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.
(Helyszín: Szent László Ált.Isk. spcs. – Mogyoród, Iskola utca)
ZÁRT KAPUS!



Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú

2020. október 15. (csütörtök) 18:00
Serdülő fiú I. osztály nyugat – 6. forduló
BFKA-Balatonfüred – Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú
(Helyszín: Eötvös Sportcsarnok – Balatonfüred, Zrínyi utca 3.)



Budai Farkasok-MBH serdülő fiú

2020. október 14. (szerda) 17:00
Serdülő fiú II. osztály nyugat – 5. forduló
Tatai AC – Budai Farkasok-MBH serdülő fiú
(Helyszín: Güntner Aréna – Tata, Kőkút köz 2.)



Moyra-Budaörs Handball U16 fiú

2020. október 14. (szerda) 18:00
U16 fiú F-csoport – 4. forduló
HORT SE – Moyra-Budaörs Handball U16 fiú
(Helyszín: Kistarcsa Városi Sportközpont – Kistarcsa, Ifjúság tér 3.)
ZÁRT KAPUS!



Moyra-Budaörs Handball U14 lány

2020. október 18. (vasárnap)
U14 lány I. osztály nyugat – 5-6. forduló
11:00 Moyra-Budaörs Handball U14 lány – Kozármisleny SE
13:00 Győri ETO KC – Moyra-Budaörs Handball U14 lány

(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Kozármisleny, Alkotmány tér 55.)



Moyra-Budaörs Handball U14 fiú

2020. október 18. (vasárnap)
U14 fiú I. osztály közép – 5-6. forduló
10:00 Moyra-Budaörs Handball U14 fiú – Kézilabda Utánpótlás
12:00 Moyra-Budaörs Handball U14 fiú – Grundfos Tatabánya KC

(Helyszín: Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ – Gyál, Ady Endre utca)



Moyra-Budaörs Handball U12 lány

2020. október 17. (szombat)
U12 lány VIII. csoport – 3–4. forduló
16:20 Budafoki KSE – Moyra-Budaörs Handball U12 lány
17:15 Budafoki KSE II. – Moyra-Budaörs Handball U12 lány

(Helyszín: Sportcsarnok – Tököl, Aradi utca 56.)
ZÁRT KAPUS!



Moyra-Budaörs Handball U12 fiú

2020. október 18. (vasárnap)
U12 fiú VI. csoport – 3-4. forduló
14:35 Moyra-Budaörs Handball U12 fiú – Tatai AC
16:25 Pilisvörösvár KSK – Moyra-Budaörs Handball U12 fiú

(Helyszín: PEMÜ Sportcsarnok – Solymár, Tersztyánszky utca 89.)


TEMPÓ BUDAÖRS!
Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2020. október 14. 12:00