Budaörs Handball a mellrák ellen

Október a mellrák elleni küzdelem hónapja. Ilyenkor a „Rózsaszín október“ (Pink October) kampány keretében világszerte milliók fognak össze annak érdekében, hogy felhívják a figyelmet a betegségre, valamint az évenkénti szűrővizsgálatok fontosságára. A Budaörs Handball is szeretne tenni azért, hogy minél több emberhez eljusson a rendkívül fontos üzenet, hogy a mellrák legtöbb esetben gyógyítható, csak időben kell diagnosztizálni!

Rózsaszín logó

A Budaörs Handball logója októberre rózsaszínre változik. Biztatjuk klubunk játékosait, dolgozóit és szurkolóinkat, hogy közösségi felületeken profil vagy borítóképüket cseréljék le ők is a rózsaszín szalagos logóra, ezzel is segítve az üzenet minél szélesebb körben való terjedését.

Rózsaszínben a pályán

Október 19-én a mellrák ellenes küzdelem hivatalos színében melegít és vonul a pályára csapatunk az ELIOS Kispest NKK elleni Magyar Kupa mérkőzés előtt a városi sportcsarnokban.

Aukció, pólóvásár és adománygyűjtés a Magyar Rákellenes Liga támogatására

Klubunk Hornyák Ágnes és Pálos-Bognár Barbara szezonnyitó, Ferencváros elleni bajnoki mérkőzésén viselt mezét bocsátja aukcióba. Az értékes relikviákat a budaörsi csapat valamennyi tagja dedikálta új tulajdonosának. Kikiáltási ár mind a két mezre 50 ezer forint. Felajánlásokat tenni október 10. és 31. között a vatera.hu-n lehet. A győzteseknek a november 12-i hazai mérkőzésen személyesen adják át a lányok a mezeket.

kozos-01

Hol tud licitálni?
Hornyák Ágnes szezonnyitón viselt dedikált meze ITT!
Pálos-Bognár Barbara  szezonnyitón viselt dedikált meze ITT!

Sütihasználat

Weboldalunkon különböző sütiket (cookie-kat) használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a lehető legjobb felhasználói élményt tudjuk számodra nyújtani. További információt az adatkezelési tájékoztatónkban találsz.