„Értékes és kiemelendő eredmény“ – Szezonértékelő 11.

0
292

Szezonértékelő sorozattal zárjuk az évet. A legkisebb utánpótlás korosztálytól egészen a felnőtt csapatig haladva napi egy cikkben vezetőedzőink foglalják össze a legfontosabbakat. Felnőtt csapatunk a klub történetének második NB I-es szezonjára kitűzött céljait maradéktalanul elérte. Mihály Attila lányai a Kisvárdát, a Mosonmagyaróvárt és a Kispestet megelőzve a  tabella 11. helyén zártak a világelithez tartozó hazai élvonalban. Ráadásként a mieink egyedülálló módon idegenlégiós nélkül őrizték meg NB I-es tagságukat, tovább öregbítve ezzel hat éves klubunk és Budaörs város hírnevét.

„Játékosaim a bajnokság során minden olyan tulajdonságot felvonultattak, ami szükséges volt ahhoz, hogy elérjük az erre a szezonra kitűzött céljainkat. Mindenki alázatosan állt a munkához, magához és a sportághoz, ezzel kiváló alapot adva, hogy sok emlékezetes és izgalmas pillanatot szerezzen önmagának, a szakmai stábnak és a szurkolóinknak is. A legnehezebb helyzetekben volt leginkább “csapat” a csapat, ami többször átsegítette az akadályokon játékosaimat. Éppen ezért értékes és kiemelendő az az eredmény, amit elértek a lányok, mert a nehézségek ellenére is volt tartásuk és folyamatosan fejlődve lépegettek előre. Ehhez gratulálok nekik és igazán büszkék lehetnek magukra!”Mihály Attila, Budaörs Handball vezetőedző

Budaörs Handball (2016-2017)

„Értékes és kiemelendő eredmény“ – Szezonértékelő 11.Felnőtt csapatunk a klub történetének második NB I-es szezonjára kitűzött céljait maradéktalanul elérte. Attila Mihály lányai a Kisvárdát, a Mosonmagyaróvárt és a Kispestet megelőzve a tabella 11. helyén zártak a világelithez tartozó hazai élvonalban. Ráadásként a mieink egyedülálló módon idegenlégiós nélkül őrizték meg NB I-es tagságukat, tovább öregbítve ezzel hat éves klubunk és Budaörs város hírnevét.„Játékosaim a bajnokság során minden olyan tulajdonságot felvonultattak, ami szükséges volt ahhoz, hogy elérjük az erre a szezonra kitűzött céljainkat. Mindenki alázatosan állt a munkához, magához és a sportághoz, ezzel kiváló alapot adva, hogy sok emlékezetes és izgalmas pillanatot szerezzen önmagának, a szakmai stábnak és a szurkolóinknak is. A legnehezebb helyzetekben volt leginkább "csapat" a csapat, ami többször átsegítette az akadályokon játékosaimat. Éppen ezért értékes és kiemelendő az az eredmény, amit elértek a lányok, mert a nehézségek ellenére is volt tartásuk és folyamatosan fejlődve lépegettek előre. Ehhez gratulálok nekik és igazán büszkék lehetnek magukra!“ – Mihály Attila, Budaörs Handball vezetőedző

Közzétette: Budaörs Handball – 2017. június 27.