Bajnoki menetrend!

0
83

A mieink szeptember 9-én 18 órakor Dunaújvárosban kezdik meg a 2017/2018-as élvonalbeli pontvadászatot. Első hazai meccsünk egy héttel később a második körben lesz, a Ferencvárost fogadjuk majd a BVUSS-ben. A bajnokság lebonyolítása változatlan, a női NB I-ben a 26 fordulós alapszakaszban dől el a helyezések sorsa. A bajnokság a szeptember 9-10-i hétvégén rajtol, az utolsó forduló időpontja 2018. május 23. Íme, a tervezett Budaörs Handball menetrend. 

A Budaörs Handball K&H liga mérkőzései
2017.09.09. 18:00 Dunaújvárosi KKA – Budaörs Handball
2017.09.16. 18:00 Budaörs Handball – FTC-Rail Cargo Hungaria
2017.09.21. 18:00 Kisvárdai KC – Budaörs Handball
2017.10.06. 18:00 Budaörs Handball – Kecskeméti NKSE
2017.10.18. 18:00 Váci NKSE – Budaörs Handball
2017.10.22. 18:00 Budaörs Handball – ÉRD
2017.10.27.  18:00 Budaörs Handball – Alba Fehérvár KC
2017.11.03.  18:00 DVSC-TVP – Budaörs Handball
2017.11.18.  17:00 Békéscsabai ENKSE – Budaörs Handball
2017.12.30. 18:00 Vasas SC – Budaörs Handball
2018.01.06. 18:00 MTK Budapest – Budaörs Handball
2018.01.10. 18:00 FTC-Rail Cargo Hungaria – Budaörs Handball
2018.01.14. 18:00 Budaörs Handball – Siófok KC
2018.01.23. 18:00 Győri Audi ETO KC – Budaörs Handball
2018.02.16. 18:00 Budaörs Handball – Dunaújvárosi KKA
2018.03.02. 18:00 Budaörs Handball – Kisvárdai KC
2018.03.10. 17:00 Kecskeméti NKSE – Budaörs Handball
2018.03.28. 18:00 Budaörs Handball – Váci NKSE
2018.04.07. 17:00 Alba Fehérvár KC – Budaörs Handball
2018.04.13. 18:00 Budaörs Handball – DVSC-TVP
2018.04.20. 18:00 Budaörs Handball – Békéscsabai ENKSE
2018.04.25. 18:00 Budaörs Handball – Vasas SC
2018.04.29. 18:00 Budaörs Handball – MTK Budapest
2018.05.05. 18:00 Siófok KC – Budaörs Handball
2018.05.19. 18:00 Budaörs Handball – Győri Audi ETO KC
2018.05.23. 18:00 ÉRD – Budaörs Handball

A hazai mérkőzések helyszíne:
Budaörs Városi Sportcsarnok (2040 Budaörs, Hársfa utca 6.)

A 2017/2018-as szezonra érvényes jegy és bérletárakról ITT olvashat!

A mérkőzések időpontja változhat! (Forrás: keziszovetseg.hu)