„A küzdőjellegre nem lehetett panasz“

Felnőtt női NB I-es csapatunk szerda délután Mosonmagyaróváron játszott 3×25 perces edzőmérkőzést a friss feljutó MKC ellen. A 39-39-es döntetlennel záruló találkozó remek alkalmat adott a kísérletezésre és gyakorlásra.

„A mérkőzés kiválóan szolgálta a felkészülésünket, mert a 3×25 perc alatt több felállást próbálhattunk ki támadásban és védekezésben egyaránt. Többnyire ennek az időszaknak megfelelő hibákat követtünk el, elsősorban védekezésben, de a küzdőjellegre ma nem lehetett panasz.”Mihály Attila, vezetőedző

Felkészülési mérkőzés, Mosonmagyaróvár:
Mosonmagyaróvári KC – Budaörs Handball 39-39 (11-13, 15-14, 13-12)

Budaörs Handball:
Sipeki, Wéninger (kapusok), Kiskartali 5, Szöllősi-Zácsik 4, Hajduch 4, Ertl 4, Horváth L. 4, Gerháth 4, Dávid-Azari 3, Szabadfi 3, Zsigmond 2, Pálos-Bognár 2, Pásztor 2, Mézes 1, Hornyák Á. 1

(Fotó: facebook.com/Mosonmagyaróvári Kézilabda Club)