Felkészülési meccsdömping

Csúcsra járnak csapataink a hét utolsó napjain! A felnőttek csütörtökön és pénteken is hazai pályán fogadják a horvát HC Lokomotiva Zagrebot, utánpótlás alakulataink ott lesznek a IX. Nyári Kézilabda Fesztiválon, a Kanyó Memorialon és a Horváth Nikolett Emléktornán.

 

Felnőtt felkészülési meccsek:
2018. augusztus 23. 17:30 (BVUSS) Moyra-Budaörs Handball – RK Lokomotiva Zagreb
2018. augusztus 24. 10:30 (BVUSS) Moyra-Budaörs Handball – RK Lokomotiva Zagreb

 

UP felkészülési meccsek:
2018. augusztus 24. 12:00 (Siófok) Siófok – Budaörs Handball női ifjúsági
2018. augusztus 24. 18:00 (BVUSS) Budaörs Handball serdülő fiú – Dabas

 

Kanyó Memorial
(2018. augusztus 24-26., Tatabánya, Tata)

Fiú U15
P 9:00 (Tata, Eötvös) PLER – Budaörs Handball fiú U15
P 14:00 (Tata, Eötvös) Zubri HC – Budaörs Handball fiú U15
SZ 11:00 (Tata, Eötvös) Budaörs Handball fiú U15 – Éles KISE
SZ-V Keresztjáték, helyosztók

 

IX. Nyári Kézilabda Fesztivál
(2018. augusztus 24-26., Budapest)

Serdülő lány (U15)
P 10:40 (FTC Faház) Angyalföldi Sportiskola – Budaörs Handball serdülő lány
P 16:10 (FTC Faház) Budaörs Handball serdülő lány – XVI. kerületi KMSE
SZ 9:00 (FTC Faház) MTK Budapest – Budaörs Handball serdülő lány
SZ 13:40 (FTC Faház) Budaörs Handball serdülő lány – Százhalombattai VUK SE
V (FTC Faház) Helyosztók

Lány U14
P 9:10 (Építők) XVI. kerületi KMSE – Budaörs Handball U14 lány
P 11:20 (Építők) FTC – Budaörs Handball U14 lány
SZ 11:00 (Kerék u.) Budaörs Handball U14 lány – VSK Dunaszerdahely
SZ 14:20 (Kerék u.) ÉRD – Budaörs Handball U14 lány
V (Építők) Helyosztók

Lány U13
P 11:20 (SINOSZ) Budaörs Handball U13 lány – Százhalombattai VUK SE
P 18:10 (SINOSZ) Budaörs Handball U13 lány – Dabas KC
SZ 14:50 (SINOSZ) XVI. kerületi KMSE – Budaörs Handball U13 lány
SZ 18:40 (SINOSZ) FTC – Budaörs Handball U13 lány
V 9:50 (SINOSZ) Angyalföldi Sportiskola – Budaörs Handball U13 lány

Fiú U14
P 8:30 (Vasas) Bp. Elektromos SE – Budaörs Handball U14 fiú
P 13:10 (Vasas) Budaörs Handball U14 fiú – Tempo KSE
SZ 9:50 (Vasas) Budaörs Handball U14 fiú – KIKI
SZ 12:30 (Vasas) Csepel DSE – Budaörs Handball U14 fiú
V (Vasas) Helyosztók

Fiú U13
P 11:50 (Vasas) Budaörs Handball U13 fiú – FTC
P 17:10 (Vasas) Budaörs Handball U13 fiú – Vecsési SE
SZ 9:10 (Vasas) Vecsési SE – Budaörs Handball U13 fiú
SZ (Vasas) Keresztjáték
V (Vasas) Helyosztók

Fiú U12
P 11:00 (OSC) Kézilabda utánpótlás – Budaörs Handball U12 fiú
P 16:20 (OSC) Budaörs Handball U12 fiú – FTC
SZ 11:40 (OSC) Tempo KSE – Budaörs Handball U12 fiú
SZ (OSC) Keresztjáték
V (OSC) Helyosztók

 

Horváth Nikolett Emléktorna
(2018. augusztus 26., Dunaújváros)

Lány U12
8:30 DKKA – Budaörs Handball U12 lány
11:50 Dömsödi USE – Budaörs Handball U12 lány
16:00 Budaörs Handball U12 lány – Kozármisleny

 

Tájékoztató jellegű, az időpontok és a helyszínek is változhatnak!