10. heti program

Szombaton a Farkasok, vasárnap női felnőtt csapatunk látogat Balatonboglárra a NEKA-hoz! Tizenkét korosztályos alakulatunk összesen tizennyolc bajnoki meccsen lép pályára a héten. Íme, a teljes heti menetrend!


Moyra-Budaörs Handball

2020. március 8. (vasárnap) 18:00
NB I/B nyugat – 16. forduló
NEKA – Moyra-Budaörs Handball
(Helyszín: NEKA Csarnok – Balatonboglár, Gaál Gaszton utca 58.)



Budai Farkasok

2020. március 7. (szombat) 13:00
NB I/B nyugat – 15. forduló
NEKA – Budai Farkasok
(Helyszín: NEKA Csarnok – Balatonboglár, Gaál Gaszton utca 58.)



Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági I.

2020. március 5. (csütörtök) 18:00
Női ifjúsági I. osztály nyugat – 18. forduló
Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági I. – NEKA II.
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági

2020. március 6. (péntek) 16:00
Férfi ifjúsági II. osztály nyugat – 15. forduló
NEKA II. – Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági
(Helyszín: NEKA Csarnok – Balatonboglár, Gaál Gaszton utca 58.)



Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II.

2020. március 8. (vasárnap) 14:30
Férfi ifjúsági III. osztály F-csoport – 15. forduló
Moyra-Budaörs Handball férfi ifjúsági II. – Martonvásári KSE
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány

2020. március 5. (csütörtök) 16:15
Serdülő lány I. osztály nyugat – 18. forduló
Moyra-Budaörs Handball serdülő lány – Pénzügyőr SE
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.

2020. március 4. (szerda) 17:20
Serdülő lány III. osztály B-csoport – 16. forduló
Hort SE – Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.l
(Helyszín: Újlak utcai Ált.Isk. spcs. – Budapest, Újlak utca 110.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú

2020. március 3. (kedd) 15:00
Serdülő fiú I. osztály nyugat – 18. forduló
Moyra-Budaörs Handball serdülő fiú – PLER Budapest
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball U15 lány

2020. március 7. (szombat)
U15 lány Terület H-I csoport felsőház
12:00 Moyra-Budaörs Handball U15 lány – Malév SC
15:00 Szigetszentmiklós NKSE – Moyra-Budaörs Handball U15 lány
(Helyszín: Semmelweis Egyetem – Budapest, Zágrábi utca 14.)



Moyra-Budaörs Handball U15 fiú

2020. március 8. (vasárnap)
U15 fiú I. osztály alsóház
10:00 Orosháza – Moyra-Budaörs Handball U15 fiú
12:00 Moyra-Budaörs Handball U15 fiú – Nyíregyháza
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Orosháza, Eötvös tér 2.)



Moyra-Budaörs Handball U12 lány

2020. március 7. (szombat)
U12 lány K-csoport
10:50 Moyra-Budaörs Handball U12 lány – ÉRD I.
13:35 Kispest NKK I. – Moyra-Budaörs Handball U12 lány
(Helyszín: Batthyányi Ált.Isk. spcs. – Érd, Fácán köz 2.)



Moyra-Budaörs Handball U12 fiú

2020. március 8. (vasárnap)
U12 fiú I-csoport
13:40 Moyra-Budaörs Handball U12 fiú – Ráckeve
15:30 Gyál – Moyra-Budaörs Handball U12 fiú
(Helyszín: Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ – Gyál, Ady Endre utca)



Moyra-Budaörs Handball U9 lány

2020. március 7. (szombat)
U9 lány 13. csoport
15:30 Gyömrői KA II. – Moyra-Budaörs Handball U9 lány
17:30 Gyömrői KA I. – Moyra-Budaörs Handball U9 lány
(Helyszín: Dunaharaszti Sportcsarnok – Dunaharaszti, Napsugár utca 2. / 2. szivacs pálya)



Moyra-Budaörs Handball U9 fiú

2020. március 7. (szombat)
U9 fiú 13. csoport
13:30 Ceglédi KKSE – Moyra-Budaörs Handball U9 fiú
14:30 Moyra-Budaörs Handball U9 fiú – Gyömrői KA II.
(Helyszín: Dunaharaszti Sportcsarnok – Dunaharaszti, Napsugár utca 2. / 1. szivacs pálya)

Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Letöltés: 2020. március 2. 13:00