47. heti program

0
1224

Tíz korosztályos alakulatunk összesen tizenhét találkozón bizonyíthat az előttünk álló napokban. Íme, a teljes heti menetrend!


Budai Farkasok-Rév Group (férfi felnőtt)

2021. november 28. (vasárnap) 18:00
NB I/B nyugat – 10. forduló
Budai Farkasok-Rév Group – Százhalombattai KE
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)



Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági

2021. november 27. (szombat) 14:00
Pest megye I. osztály – 11. forduló
VSL Tököl – Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági
(Helyszín: Tököl Városi Sportcsarnok – Tököl, Aradi u. 56.)

2021. november 28. (vasárnap) 16:00
Női ifjúsági I. osztály nyugat – 10. forduló
Kozármisleny SE – Moyra-Budaörs Handball női ifjúsági
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Kozármisleny, Alkotmány tér 53.)



Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági

2021. november 25. (csütörtök) 17:30
Férfi ifjúsági I. osztály – 10. forduló
Tatai AC – Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági
(Helyszín: Güntner Aréna – Tata, Kőkút köz)

2021. november 28. (vasárnap) 18:00
Budapest I. osztály – 10. forduló
MAFC-BME – Budai Farkasok-MBH férfi ifjúsági
(Helyszín: Sport11 – 1112 Budapest, Kánai út 2.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány I.

2021. november 28. (vasárnap) 14:00
Serdülő lány I. osztály nyugat – 10. forduló
Kozármisleny SE – Moyra-Budaörs Handball serdülő lány I. 
(Helyszín: Városi Sportcsarnok – Kozármisleny, Alkotmány tér 53.)



Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II. 

2021. november 23. (kedd) 18:20
Serdülő lány II. osztály nyugat – 10. forduló
Kispest NKK – Moyra-Budaörs Handball serdülő lány II.

(Helyszín: Soroksári Sportcsarnok – 1237 Budapest, Sportcsarnok utca 2.)



Budai Farkasok–MBH serdülő fiú

2021. november 24. (szerda) 17:00
Serdülő fiú I. osztály nyugat – 10. forduló
Bp. Elektromos SE – Budai Farkasok–MBH serdülő fiú
(Helyszín: Elektromos csarnok – 1138 Budapest, Népfürdő u. 20.)



Moyra-Budaörs Handball U16 fiú

2021. november 25. (csütörtök) 15:00
Serdülő fiú II. osztály nyugat – 9. forduló
Moyra-Budaörs Handball U16 fiú – Agrofeed ETO UNI Győr II.
(Helyszín: BVUSS – Budaörs, Hársfa u. 6.)

2021. november 26. (péntek) 15:30 
U16 fiú I. osztály – 10. forduló
FTC – Moyra-Budaörs Handball U16 fiú
(Helyszín: Népligeti Faház – 1101 Budapest, Vajda Péter u. 41.)



Moyra-Budaörs Handball U14 lány

2021. november 27. (szombat)
U14 lány I. osztály A-csoport – 5. forduló
11:00 FTC – Moyra-Budaörs Handball U14 lány
14:00 Váci NKSE
Moyra-Budaörs Handball U14 lány
(Helyszín: Kistext Sportcsarnok – 1095 Budapest, Soroksári út 123.)



Moyra-Budaörs Handball U14 fiú

2021. november 28. (vasárnap)
U14 fiú I. osztály C-csoport – 5. forduló
10:00 Moyra-Budaörs Handball U14 fiú – Grundfos Tatabánya KC
12:00 Győri FKKA – Moyra-Budaörs Handball U14 fiú

(Helyszín: Árpád Gimnázium –  Tatabánya, Fő tér 1.)



Moyra-Budaörs Handball U12 lány

2021. november 27. (szombat)
U12 lány VIII. csoport – 4. forduló
10:50 Csepeli KSE – Moyra-Budaörs Handball U12 lány
12:40 AFKC – Moyra-Budaörs Handball U12 lány
(Helyszín: Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola – Érd, Fácán köz 1.)



Moyra-Budaörs Handball U12 fiú

2021. november 28. (vasárnap)
U12 fiú VII. csoport – 4. forduló
9:55 Körte HVSE – Moyra-Budaörs Handball U12 fiú
11:45 Diósdi DSE – Moyra-Budaörs Handball U12 fiú

(Helyszín: SZKSK Kézilabda Csarnok – Szigetszentmiklós, Temesvári utca 5.)



TEMPÓ BUDAÖRS!
Az időpontok és a helyszínek is változhatnak!
Forrás: mksz.hu, letöltés: 2021. november 22. 12:30
(Fotó: budaorshandball.hu / Pozsonyi Roland)